Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz w okolicy łona


Gość Mariusz z Bydgoszczy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariusz z Bydgoszczy

Witam serdecznie Mam takie pytanie.Od niedawna pojawia mi się guz na łonie w okolicy krocza po prawej stronie.Jest on tylko wtedy gdy chodze.Jeśli usiąde lub leże np.30 min. to ten guz znika.Po przespanej nocy rano guza nie ma ale wystarczy że pochodzę pare minut i guz znowu się pojawia.Dodam że z pojawieniem się tego guza boli mnie cały czas prawa noga w okolicy kolana i prawy nadgarstek,tak jak bym miał te kończyny nadwyrężone. Co to może być?Prosze o odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy znalazłam mały owalny guz pod skóra w okolicy łona a lewym udem , na zgieciu . Zaczęłam panikować , bo ostatnio źle się czułam , byłam osłabiona . Boje sie ,ze to najgorsze .. Spałam chwile , obudziłam sie i nie miałam podobnie jak poprzednik tego guzka , podeszłam do komputera i znowu sie pojawił . Szukałam informacji w sieci ,ale nie mogę nic konkretnego znaleźć .. Wybieram sie za 2 tyg do lekarza ginekologa . Napiszcie czy ktoś jeszcze coś takieigo miał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marzena

Witam, mam podobny problem. Od ok pol roku (moze lepiej) mam w okolicy krocza tzn na zgieciu nogi takiego miekkiego guzka ok 1,5 cm , nie mam pojecia co to moze byc. Wprawdzie nie odczuwam zadnych dolegliwosci z nim zwiazanych ale mimo wszystko mnie troche przeraza. Ok 3 tygodni temu bylam u ginekologa ale poniewaz mialam okres (tak jakos wyszlo) nie mogl mnie dokladnie przebadac:( tylko zerknal, dotknal i powiedzial ze to nic takiego. nie ma co sie martwic. No ale mysle ze nie ma czegos z niczego... co to moze byc? Czasami wydaje mi sie ze troche puchnie i jak siedze to czuje zgrubienie ... a moze tylko wtedy kiedy o tym mysle?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam guza albo nie wiem jak to nazwac wybrzuszenie byl na lonie a spadl nizej i jak by chcial sie polaczyc z prawym jadrem jest wielkosci ok 3cm... jak wstaje rano to go nie mam ale powraca jak chodze.... jak dostykam to odczowam jak by to bylo nie wiem 3 jajko*/ co to ku... jest??? nie mam mozliwosci isc do lekazaa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od trzech tygodni mam na łonie po prawej stronie mały guzek gdy go dotykam boli mam wrażenie że on się powiększa ma 33 lata jestem zadbaną kobietą matka trojga dzieci czy jest to coś poważnego proszę niech mi ktoś odpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam takie coś. Dzisiaj rano wstałam i to znalazłam. Ma prawie 5mm średnicy. Bardzo się boję bo mam dopiero 13lat. Jest pod skórą na łonie .. Nie wiem jak to powiedzieć mamie. A się boje troszke gdy będzie potrzebna operacja.. Gdy to dotykam to boli. A jak nie dotykam to w ogóle tego nie czuję. Proszę was pomóżcie mi.!!:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 16 lat i mam guzek w okolicach łona raz był potem znikał potem znowu się pojawiał, teraz jest tak że jest na nim czerowne i leci mi krew wygląda to tak jak by to był pryszcz i jest miękie jak sie dotyka i bardzo boli nawet jak tego nie było bolało gdy był sam guzek . na razie nie chce iść do lekarza z mamą bo sie boje, mam odczekać troche może przejdzie? pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam coś takiego, mam 14 lat. kilka dni temu wyczułam guzka po prawej stronie ( między udem a pochwą). w sumie tego nie czuje, ale jak dotykam, to boli i to bardzo. Jestem dziewicą, boje się komuś o tym powiedzieć. Po jakim czasie to mi zejdzie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×