Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały penis, da się powiększyc lub wyleczyć?


Gość Andrzej z Gliwic.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej z Gliwic.

Mam 15 lat i wydaję mi się, że mam problem z penisem . W czasie zwodu dochodzi on do wielkości 10-12cm, a kiedy jest w stanie spoczynku ma jakieś 5 cm. Da się to jakoś powiększyc lub wyleczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są chirurgiczne możliwości niewielkiego powiększenia członka,ale nie polecam.Polega to na interwencji chirurgów plastycznych i naczyniowych.Do penisa pod skórę wstrzykuje się substancję podobną jak kobietom przy operacji plastycznej jednak jest to bolesna sprawa i rzadko przynosi zadowalające efekty-wierzcie mi.Jeszcze macie czas żeby się o to niepokoić. Przyjęta *średnia* dla białych mężczyzn to ok 15 20 cm w zwodzie.Także jeszcze dociągniecie :-) . A Anonimowi który chyba ma kompleks i chce dogryźć pozostałym. Życzę żeby mu jeszcze urósł ze 30 cm. A co? niech mu będzie. Przy 30cm już bywają spore problemy ze współżyciem z kobietami. Wiem to bo znam takich chłopaków. Duży rozmiar to fajna sprawa żeby zaszpanować przed kumplami w szatni ale nie jest to wyznacznikiem bycia szczęśliwym w łóżku. Także odpuść sobie te zgryźliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gregor z Gdyni

Ja to dopiero mam problem mam już 19 lat (prawie 20) a mój penis w czasie zwodu dochodzi do 10cm a kiedy jest w spoczynku ma jakies 3-5cm. i co ja mam zrobic? ja mam juz 20 lat a nie tak jak oni 14-16. prosilbym o szybka odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im mniejszy w spoczynku tym większy w zwodzie powaga mam17 lat i w zwodzie mierzy 18cm a obwód 13-14cm nie martwcie się będzie dobrze.a i do tych starszych co mają małe osiągi ćwiczenia na rozciąganie penisa pomagają 100% wiem po sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie liczy sie wielkosc ale jakosc. wazne jak go bedziecie uzywali *) nawet maly czlonek jest w stanie sprawic kobiecie rozkosz, natomiast gdy jest za duzy czasem potrafi ją bolec. wazne aby znalezc kochajaca partnerke, poznac sie i dopiero zdecydowac na seks z nią. A pozatym jestescie jeszcze mlodzi, macie po 15 czy 18 lat. wiedzcie o tym, że chłopak może dojrzewac fizycznie nawet do ok 25 roku życia. Ot, zwykła fizjologia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo mam duuzy klopot mam 13 lat i waże 39kg przy wzroście 153cm.Gdy moj penis jest w stanie spoczynku , ma 4cm a gdy jest w stanie wzwodu,mam 5,7cm . Czy moje penis jest dobry jak na moją wage/sylwetke czy urosnie mi?czy to jakas choroba????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde macie wielkie problemy zwlaszcza w wieku 13-16 lat czyzbyscie sie juz szykowali do wspolzycia ze tak sie przejmujecie rozmiarem bo prawda jest taka ze nastolatki patrza na to tak samo jak i Wy czyli im wiekszy tym lepszy wiec skoro macie kompleks to lepiej z takimi nie zaczynajcie a na prawdziwe kobiety po 20 jestescie za mlodzi bo one juz czesciej patrza na inne wazniejsze rzeczy a przy okazji tak to 25roku zycia jeszcze wam urosnie np mojemu mezczyznie po jakims roku odkad zaczelismy wspolzyc sporo sie zwiekszyl wiec nie macie sie czym martwic. za duzy czesto boli kobiete i seks wtedy nie jest przyjemny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pracóś ma 4cm.Po wzwodzie niecałe 10 cm.Mam 58lat troje dzieci i kochającą żonę . Nigdy żona (ani inna) nie powiedziała mi że mam za małego. Ja też mam kompleks. Ale cóż trzeba z tym żyć.Najważniejsze być czułym, kochającym i pieścić,pieścić....a będzie dobrze.Jak na razie jest sprawny, a inni koledzy z większymi już mają problemy. Oby tylko było zdrowie. Pozdrawiam .....szczęśliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak zaczne od tego ze mam 12lat i moj wzrost wynosi jakies 163cm. Moj penis ma wzrost tylko 3cm!!!!! a w wzwodzie tylko 5cm. Co mam z tym robic???? Mam troche ciasny napletek :/ czy to jaka choroba ?? a moze to tylko przez jakis czas jest taki maly?????? :[ prosze o odpowiiedz musze wiedziec co zrobic z takim problemem!!! :****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub jestes the best!!! Jestem kobietą i wiem, co piszę. Nieważna jest długość, ale jakośc- gra wstępna, pieszczoty, miłe słówka, pocałunki...wtedy sex będzie najpiękniejszy, nieważne jakie wymiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoMamRobic napisałeś ze masz troche ciasny napletek.... otóż możesz mieć tzw. stulejkę którą usunąć może ci tylko chirurg. Przechodziłem przez to i teraz jestem zadowolony. Zabieg przypomina *obrzezanie*. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jesteś za mlody zeby przy kobiecie sie rozbierac *D Ja w wieku 17 lat miałem penisa o długości 12cm a teraz mając 21lat ma juz 17cm *D Zdaje sie jak by cały czas rusł tylko pomału. Z tego co wiem to rośnie do 25 roku życia *D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak powiem wam tyle długośc penisa na prawde nie ma znaczenia sam coś o tym wiem bo mam we wzwodzie ok. 10 cm i tez miałem kompleksy z tego powodu ale sporo sie naczytałem i sam *sprawdziłem* nie ma to znaczenia. Liczy sie to co potraficie zrobić za jego pomocą *) Mam 21 lat i przepraszam za szczerośc ale jestem biseksualny i miałem kontakt zarówno z dwiema płciami i w obu przypadkach to ma takie samo zastosowanie. Nie mam pojęcia jak to wyjdzie, gdy bede chciał miec dziecko - ale tyle jest sierot, że nie mam zamiaru sie tym zbytnio przejmowac. Wiadomo powstaje bardzo trudna do przezwyciężenia bariera psychiczna przy pierwszym kontakcie z nową osobą, kompleksy itp. ale trzeba to zwalczyc pogłębiając praktyke(technike) i chyba tyle. A osoby które mają 14-16 lat - okres dojrzewania trwa do 18-20 roku a czasem i dłużej więc nie przejmowac się niczym macie czas na dojrzewanie jeszcze *) Wszelkie pytania i niejasności wyjasni Wam urolog albo lepiej androlog - kolokwialnie mówiąc męski ginekolog *) Tak więc nie wstydzić się tylko do boju i po konsultacje tam sie kierowac bo po to oni są. Lekarz jak lekarz ale o zdrowie warto dbać. Każda metoda jest dobra zeby sie dowiedzieć czegoś a specjalista najlepiej oceni sytuacje. I nie walczyć z MATKĄ NATURA za pomoca jakichs wspomagaczy czy czegoś bo to może tylko Wam wyrządzić krzywde. Życze powodzenia i nie ma czym sie martwić. Jeszcze raz sory wielkie za bezpośredniość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze jedna rzecz istotna raczej - a mianowicie w drogach płciowych u kobiety najważniejsze jest pierwsze 8 cm i tak na dobrą sprawe każdy, kto we wzwodzie posiada te 8 cm powinien sobie dać rade bez najmniejszego problemu a jak wszyscy wiemy praktyka czyni mistrza wiec sami wiecie co robić *) Tak samo szukając problemu w jego grubości można jedynie popaść w kompleksy a kobieta *nieródka* - a dokładniej jej pochwa ma sama zdolności dostosowywania się do grubości naszego przyrodzenia i to też nie jest szczególny problem. Gorzej może być w przypadku kobiet, które juz rodziły i stały się *luźniejsze* jak wiadomo nie jest to takie hop siup urodzic bobasa i może zostawić różne trudne problemy na organiźmie kobiet. Tak więc radzę bardziej brać pod uwage uczucia i więź emocjonalną a seks uważajcie za dodatek (potrzebny w związku ale NIE najważniejszy) - moim skromnym zdaniem. Bardziej zadbajcie o sprawy higieny bo w okresie dojrzewania to odgrywa dużą role i o sprawy jąder, które równiez potrafia sprawiac sporo problemów. Powodzenia wszystkim życze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×