Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz za lewym uchem i węzłem chłonnym na karku


Gość maja

Rekomendowane odpowiedzi

Moja siostra ma 16l za lewym uchem i węzłem chłonnym na karku wyczuła małe zgrubienie. Guzek jest twardy, o średnicy około 0.5 cm. Czy może to być coś groźnego? Do jakiego lekarza powinna się udać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Najlepiej w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem rodzinnym. Być może ten guzek to też powiększony węzeł chłonny. On po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moje objawy przedstawiają sie nastepująco: Mam sztywny kark ktory jest ciagle napiety skora mnie ciagnie aż do potylicy. Mam wrazenie jakby te czesci ciała nie były dotlenione.Czasami sa to tak silne skórcze az dretwieje bark. Dlatego też czuje uciski na kosci. Mam mdłosci i opnizenie nastroju i ciężko mi oddychać. Dochodzi to tego chrupanie w karku, w uszach. Mam wrażenie jakbym czuła wszystkie chrzastki.Jest to nie do zniesienia. Wykryto u mnie lordoze szyjna zachowana oraz kifoze piersiową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moje objawy przedstawiają sie nastepująco: Mam sztywny kark ktory jest ciagle napiety skora mnie ciagnie aż do potylicy. Mam wrazenie jakby te czesci ciała nie były dotlenione.Czasami sa to tak silne skórcze az dretwieje bark. Dlatego też czuje uciski na kosci. Mam mdłosci i opnizenie nastroju i ciężko mi oddychać. Dochodzi to tego chrupanie w karku, w uszach. Mam wrażenie jakbym czuła wszystkie chrzastki.Jest to nie do zniesienia. Wykryto u mnie lordoze szyjna zachowana oraz kifoze piersiową. Proszę o pomoc! Jestem załamana objawami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jakiegos czasu mammaly guzik na szyi po lewej stronie czasami mnie trocze boli jest blisko pod uchem mialam infekcie zeba kturego usunelam bylam u lekarza i przyimowalam antybiotyk i lekarz powiedzial ze to powinno zniknoc ale niestety to mi zostalo i nadal mam twardy guzik jaka moze byc przyczyna to mnie dokucza .Prosze o pomoc jestem zalamana co to moze byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×