Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Na prąciu pojawiła się bardzo twarda żyła


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam 18 lat. Od mniej wiecej 2 tygodni wyczuwam pod skórą penisa cos w rodzaju bardzo twardej żyły czy ścięgna. Wczesniej czegoś takiego nie bylo. To dziwne cos pojawilo mi się właśnie po kilku dniach u nasady penisa po jednej stronie. Dotykając się tam czułem pod skórą coś własnie w rodzaju żył czy czegos podobnego, jakby powiększonych i twardych. Szczególnie było to zauważalne w czasie erekcji przy odginaniu penisa od siebie - Ta "żyła" przytrzymywala wtedy częsciowo penisa nie pozwalajac go odgiąć bardziej niz normalnie. Czulem coś w stylu może delikatnego bólu. Po kilku dniach ta żyła przeszla dalej na penisa az do samego żołędzia. W fazie spoczynku jest w sumie niewidoczne (chociaż w tym miejscu gdzie zanika pojawilo sie delikatne wybrzuszenie na penisie - jakby coć pod skórą siedzialo), ale da sie ta żyłe wymacac palcami, z tym, że nie jest tak twarda. Wydaje mi sie też jakby moze mnie to bardzo delikatnie czasem swędziało (tzn skóra w tym miejscu), ale jest to praktycznie niezauważalne. Ale nie boli. Poza wzrokiem i dotykiem odczuwam to właściwie jedynie poprzez ograniczenia mechaniczne przy np. poruszaniu penisem w trakcie erekcji. Nie wiem co to jest, na żyłe to bardzo to nie wygląda bo jest bardzo twarde tak jak by jakies cieniutkie twarde ścięgno przechodzące od nasady prącia przez sam środek aż do żolędzia. Proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Po pierwsze, żyły na prąciu są jak najbardziej normalną rzeczą. Tym bardziej są widoczne podczas wzwodu. Świąd może mieć inną przyczynę. Po drugie, bez obejrzenia zmiany trudno mi stwierdzić/ doradzić co to może właściwie być. Skoro nie sprawia większych dolegliwości to radziła bym pokazać to lekarzowi przy okazji wizyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na żyłe mi to bardzo nie wyglada, to bardziej przypomina cieniutkie ścięgno pod skórą i boli mnie to gdy pocieram skórę na prąciu. Na szczęscie narazie nie ogranicza mi to mojej sprawności seksualnej, odczuwam tylko lekki ból. Dziwi mnie tylko to, że to *coś** pojawiło sie w bardzo krótkim czasie, mam nadzieje, że równie szybko zginie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Jest to na pewno żyła, bo podczas erekcji staje się twardsza i czuć przepływającą krew jak się mocno przyciśnie. Pojawiło się nagle kilka dni temu znikąd, tak po prostu. Żyła ta zaczyna się od styku penisa z podbrzuszem i biegnie górą prącia zbaczając delikatnie na lewą stronę i łącząc się z innymi żyłami po lewej stronie żołędzi. Jest bardzo twarda, wyczuwalna palcami i gołym okiem, szczególnie przy erekcji. Przy uciskaniu czy przesuwaniu pod skórą jest wyczuwalny minimalny ból, może raczej nie ból a niedogodność czy jakby to nazwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wytrysku chciałem opróżnić soki do końca i chyba sobie tam coś wzruszyłem.Bardzo mocno go naciskałem i cały mnie boli.Pojawiła mi sie jakaś żyła.Cale prącie i naskórek mnie boli.Gdy sikam także mnie wszystko boli.Nie wiem co to moze byc,ale mam nadzieje ze tylko go pod wplywem mocnego ściśniecia tylko naruszyłem i ze z czasem dojdzie do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem to samo co ty matrix i borykam sie z tym problemem 5 miesiecy tyle ze oprócz tego pojawił mi sie zakrzep wokół napletka idacy do wędzidełka.Przy erekcji mam poważny problem ponieważ zakrzep jest dużo wiekszy.Smaruje żelem lioton 1000 i narazie jest tak samo.Tyle ze przy sikaniu jest mi lepiej bo przepisał mi urolog leki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam odchodze od zmysłów co sie dzieje z tak ważnym sprzętem jakim jest wacek . Te żyły to chyba choroba od tych wszyskich stron na temat powiekszania wacka gówniane ćwiczenia które mają powiększyć o kilka centymetrów . Aż dziw że wy szanowni Urolodzy nic o tym nie napisaliście na tych forach . Tylko jakies maści lioton które nie pomagają !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sam przypadek jest to cos w stylu żyły zaczyna się jakieś 0.5 cm pod napletkiem i okrąża penisa coś w stylu pierścienia z żyły pod napletkiem niewiem czy to od cwiczeń na powiększanie penisa chodź taką hipoteze też przyjmuje także odczuwam swędzenie rak penisa raczej nie znika a to przy pojawieniu sie na początku małej żyłki zanikło po jakimś czasie lecz teraz pojawiła się znowu i zaczeła się powiększać dajcie jakąś rade bo niewiem co z tym zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo co wy i potwierdzam ze to od tych roznych cwiczen pompek i innych wynalazkow powiekszajacych penisa, nie bojcie sie pisac od czego to macie, bo z niczego to sie nie bieze z tego co wiem.U mnie samo zeszlo po paru dniach ale chetnie poczytal bym rady fachowca co robic w takiej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem takie miejsca na penisie (coś jakby twarda żyłka) pare miesięcy temu jednak samo zniknęlo i nic z tym specjalnego nie robiłem... Kofi ma rację... na 90% winą są te ćwiczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SetarkosPL

tej dyskutanci mam tez tą żyłkę jakby nierówną pod naskorkiem penisa idzie od trzonu do pracia. pomyslcie jak bzykacie w gumie co to musi nasz wacek przezywac...to jakby probowac oddychac w plastikowej torbi e z alym otworem i petla na szyi..a pozniej mamy takie zwyrodnienia, jednakze IDŹCIE DO URLOLOGA.w koncu wacka ma sie 1 w zyciu i czasem to jedyna radosc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo tylko że w moim przypadku już bardzo boli jak tylko przyciągne penisa w trakcie wzwodu do brzucha i zaczęł mi lecieć krew, ale maści nie stosowałem. W najbliższym czasie jadę znowu do urologa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam bardziej bolesny problem... jakies 2cm od podbrzusza na gornej czesci penisa mam zylke - zawsze tam byla. i w tym wlasnie miejscu na niej pojawila mi sie taki jakby gozek... i delikatny czerwony obrzek. jest bardzo słabo opuchnieta ale za to boli jak *ruszam skóra*. jest to bardziej takie szczypanie niz normalny ból. do tego w miejscu tego gozka skora wyglada jakby sie łuszczyla ( kompiel zazywa codziennie po pracy). jak patrze na wacka to po lewej stronie zaraz przy podstawie penisa wydaje mi sie jakby bylo troche spuchniete i boli jak naciskam palcem. dodam ze w pracy schylam sie prawoskretnie okolo 500 razy na dzien. mam 23 lata. sex uprawiam regularnie i masturbuje prawie codziennie. od 3 albo 4 dni zaczelo mi to doskwierac... wiem bo swojego wacka codziennie sprawdzam bardzo dokladnie i wczesniej tego nie mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×