Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Niedrożność jelit


Gość Bożena

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bożena

Witam! Mojego męża strasznie bolał brzuch i w szpitalu stwierdzili niedrożność jelit i podali mu kroplówki i zastrzyk w pośladek (domięśniowy). Dziś (drugi dzień) dalej boli go brzuch? Dlaczego? Czy konieczny będzie zabieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Nie mogę odpowiadać na takie pytania bez badania bezpośredniego i oceny badań laboratoryjnych i obrazowych. W tej sprawie należy uzyskać informację od lekarza prowadzącego w szpitalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BOYKA123456

Witam 28 kwietnia miałem operacje na niedrożność jelit, gdy miałem 5 lat, miałem wyrostek który się *rozlał*.Teraz mam 18 lat i pojawiły się zrosty które *przeszkadzały jelitom* i były wycięte(zrosty) operacja trwała 1h i obyła się bez komplikacji.Żołądek i jelita nie ruszane przez chirurga(nie cięte)Miałem sondę żołądkową i dren, schudłem 7 kg w tydzień i chciałbym to nadrobić.Miałem 15 szwów, które były ściągnięte 9 maja,podczas pierwszej wizyty kontrolnej byłem z mamą, i pytała się pani doktor czy dietę trzeba stosować i jaką, a ona na to można mu podawać powoli wszystko.A wiec troszkę zaszalałem, leysy strong i pierś pieczona itd. nic mi nie było wszytko OK.I po wyjsciu ze szpitala miałem biegunkę i pani doktor zaleciła badanie na obecność bakterii.(których nie bylo e coli i takie tam)To na 1 wizycie wszystko. Na drugiej wizycie 3 miesiące diety od operacji, miesiąc zwolnienia z wf do konca maja, i do konca czerwca zwolnienie z praktyk.Z tą samą lekarz co przedtem była wizyta.I komu tu wierzyć??? A wiec przechodząc do sedna,normalna dieta i treningi od kiedy??? Jeśli mam podać jakieś wyniki badań to oczywiście nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×