Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle żołądka po laparoskopii pęcherzyka


Gość Anuska

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po laparoskopowym usunieciu pecherzyka zolciowego juz trzy tygodnie i wszystko do tej pory przebiegalo dobrze lecz od kilku dni budza mnie silne bole zaladka nad ranem mam wrazenie ze spowodowane jest to tym ze mam pusty zoladek , jem ostatni posilek o polnocy ale to nie pomaga w dzien musze podjadac czesto bo jak dopuszcze do tego zeby burczalo mi w brzuchu to pojawia sie bol . Bralam kilka dni ranitydyne ale to nie pomaga .Przed operacja tak nie mialam i zastanawiam sie jak sobie moge pomoc ??? Dodam jeszcze ze rok przed zabiegiem schudlam 30 kilogramow dieta i gimnastyka i podejrzewam ze od tego nabawilam sie kamieni ;)) Czym to moze byc spowodowane i jak sobie pomoc bo naprawde bylam dobrej wiary ze jak usune pecherzyk zolciowy to skoncza sie moje cierpienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.U mnie tydzień po operacji też zaczyna się taki etap, jak zaczęłam jeść żołądek dopomina się więcej.Staram się wtedy pić a jem 5 lekkich,posiłków na dzień.Jedzenie o północy to nie jest dobry pomysł,a wręcz nie zdrowy,męczysz swój żołądek i stąd może ten ból.Polecam też gastroskopie,u mnie wykryto przepukline zwieracza żołądka-też silne bóle żołądka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj lekarz ktory mnie prowadzi nie widzi zadnego problemu w tym co sie dzieje poprostu organizm musi sie przystosowac do funkcjonowania bez woreczka, polecil mi brac tabletki na zmniejszenie wydzielania sokow trawiennych w zoladku bo jego zdaniem to podraznia zoladek . Boje sie myslec ze to moze byc cos innego bo za duzo sie wycierpialam przed zabiegiem usuniecia woreczka i mialam nadzieje ze to bedzie tyle *(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×