Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Narośle na mosznie, przepuklina pachwinowa?


Gość Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariusz

Witam , podczas pieszczot z partnerką pojawiło mi się narośle na mosznie . Było gdzies wielkosci 2x2 cm a w dotyku bezbolesne . Wyglądało to troche jakby rosło mi 3 jądro. Przestraszyłem się ale z racji ze był to wieczór postanowilem pójsc z tym do lekarza z samego rana. Z rana nie było po tym ani śladu tylko dziwny dyskomfort w mosznie a szczególnie prawego jądra. Taki dyskomfort i troche jakbym nie czył tego jądra. I uczucie tak jakby podciągania . Lekarz rodzinny skierował mnie do chirurga . Po zrobieniu badan USG jądra lekarz powiedział , ze wszystko jest w porządku i powiedział , ze powinienem pojsc po prostu do poradni urologicznej . Lekarz w poradni urologicznej zbadał mnie i powiedział , ze to mogło byc jakies zapalenie , przepisał mi antybiotyk i powiedział zebym wygrzewał to miejsce. Następnego dnia pojawił się ból w pachwinie , delikatny ból podczas wydawania stolca a na mosznie w miejscu gdzie miałem tą narośl jest pogrubiona skóra . Mam pytanie czy powinienem zażywac antybiotyk ,wygrzewac to miejsce tak jak mówil urolog czy powinienem cos z tym robic i mam powody do obaw ze to moze byc przepuklina? Co powinienem zrobic w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Radzę zrobić tak jak powiedział urolog. On Pana badał bezpośrednio i wie co Panu dolega. Z opisu Pana dolegliwości rzeczywiście wygląda na to, że jest to jakiś stan zapalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×