Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Co może być przyczyną odczuwania zimna?


Gość Irena

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem osobą w wieku 53 lat, mam duże i mocne uderzenia gorąca związane z menopauzą. Nie przyjmuję żadnych hormonów, ponieważ mój organizm ich nie toleruje.( b. źle się po nich czuję- próbowałam kilka rodzaji i niestety musiałm z nich zrezygnować).W chwili obecnej mam ogromny problem ( może to się wydawać bardzo dziwne, ale niestety u mnie prawdziwe).Otóż występuje objaw, którym jest odczucie zimna zmrożonego całego ciała. Nie wiem czy ma to cos wspólnego , że około 3 tyg. temu chodziłam na zabiegi krioterapii na operowane kolano. Czy może mi Pan powiedzieć jaka może być przyczyna tych dziwnych dolegliwości?Bardzo się tym niepokoję.Ciągle mi zimno po całym ciele, trwa to kilka minut, a potem przechodzi, w dodatku ciągle się przeziębiam. Proszę o względnie szybką odp, za którą z góry dziękuję. PS. Prawdopodobnie nie jest to sprawa związana z chirurgią ,ale nie wiedziałam do kogo mogę się zwrócic o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Niestety musi Pani skontakować się osobiście z lekarzem. Na postawie takich informacji nie można wyciągnąć wniosków co do konkretnej przyczyny. Jeśli dolegliwości pojawiły się po fizykoterapii to fatycznie może być to powiązane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×