Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nieczuła żołądź po używaniu ekspandera


Gość Tomek5

Rekomendowane odpowiedzi

a jak z krzywizną skorygowało wam ja używam i też nie narzekam trzeba wyczuć dla siebie optymalne wartości i nawet jak sinieje to na chwile poluzować aha i jeszcze jak się uniesie do góry to mi nie sinieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noszę 1.5 miesiąca prosystem expander.wiąże sobie elastyczny bandaż następnie zaciskam gumową opaskę iwtedy się nie wyślizguje. Jest nieco grubszyi przyrost w zwisie 1w zwodzie równierz 1 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 34 lata.Po przeczytaniu tych postów odrazu mówie to na swoim przykładzie i nie jestem laikiem w tym temacie:D. NIGDY BYM TEGO NIE UŻYŁ.!!! nawet jak by mi to za darmo dawali. Czytałem tu kilka postów ,jednego Pana co jest po operacji.I wieże ,że sie mogło tak skończyć.Ludzie zastanówcie sie co robicie.Usiądzcie ,i pomyślcie ,czy mi to jest naprawde potrzebne przy takim ryzyku. Jak już miałbym powiększać penisa to bym nosił na nim odważnik ,a wiecie dlaczego ,bo w odróżnieniu od tego naciągania gumą czy tym drugim,odważnik nie rozerwie naczyń,to jest bezpieczniejsze. To jest wasze ciało ,a ten expander poprostu rozrywa te komurki i ścięgna.Są inne metody na powiększenie bardziej bezpieczne. Sex jest tak naprawde jedynym narzędziem do powiększania penisa.Możecie polemizować ze mną ale taka jest prawda,a te wszystkie expandery to tylko na nas chcą zarobić kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, nie będę ani reklamował ani odradzał, każdy ma swój rozum. Ja uzyskałem pozytywne efekty (nie będę się tu wychwalał) i jedynie mogę doradzić by kierować się zdrowym rozsądkiem i nauczyć się w odpowiedni sposób odczuwać swoje ciało i ewentualnie reagować tj. ból informuje że dzieje się coś nie tak w naszym organizmie więc nie ma nic na siłę (trzeba tylko odróżnić ból/dyskomfort a ból/intensywny który świadczy o tym ze jest coś nie tak)! czasem mogłem nosić dłużej czasem krócej to chyba indywidualna sprawa starałem się robić to systematycznie przez ok. 4-5 miesięcy po ok. 5h. Do wypowiedzi mojego poprzednika: Tak expander rozrywa komórki i ścięgna! zgadzam się z tym w 100% ale są to mikro urazy, dzięki temu nasz organizm dostaje bodźce do rozrostu/regeneracji i dzięki temu jest zauważalny progres. Dla mnie jest to założenie identyczne do treningu siłowego, nauki i całej reszty powtarzalnych czynności - jeśli jest regularność bodźców organizm się adoptuje i reaguje w odpowiedni sposób. Tylko panowie jesli sie zdecydujecie to róbcie to z głową!! Potraktujcie to jak rodzaj treningu, odpowiednio się odzywiajcie, wysypiajcie bo to jest odpowiedzialne za regeneracje tych rozerwanych tkanek (w penisie też!) a jesli nie dasz czasu się zregenerować to takie mikro urazy się powiększą i dojdzie do *kontuzji*! Powodzenia życze tym co chcą sie *bawić* tym rusztowaniem i tym co nie chcą. Każdy ma prawo do decydowania o sobie i raz jeszcze się zgodzę z poprzednią wypowiedzą: usiądźcie i pomyślcie czy ewentualne ryzyko jest warte ewentualnych korzyści. bo choć to (ponoć) atestowany sprzęt medyczny to zawsze istnieje ryzyko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jeżeli jeszcze tego nie widzicie to jesteście ślepi każda negatywna wypowiedz jest zaraz korygowan przez następny wpływ co nie namawia do tego urządzenia ale chwali pozytywne efekty. Więcej sexu i pen sam sie wzmocni &#128516*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniższy cytat powinien wszystkim pozwolić zrozumieć, że dali się nabrać na te *cudowne* urządzenia. *Prącie nie jest zbudowane jak np.: bicepsy z mięśni poprzecznie prążkowanych, zatem nie zwiększa swojej objętości lub długości dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom lub rozciąganiu go w przyrządach. Oferowane w Internecie rewelacyjne programy powiększania prącia żerują wyłącznie na męskiej naiwności. Zgodnie z obecnym stanem wiedzy nie ma możliwości skutecznego powiększenia prącia inna metodą niż operacyjną. Gdyby regularne erekcje powiększały rozmiary prącia, to po kilkudziesięciu latach regularnej masturbacji w okresie dojrzewania, a następnie współżycia seksualnego u trzydziesto-, czterdziestolatków prącia powinny być ponadprzeciętne. Natura jednak zabezpieczyła mężczyzn (i ich partnerki przed takim następstwem). Gdyby istniały skuteczne sposoby wydłużenia prącia dzięki tabletkom, maściom, ćwiczeniom rozciągającym lub poprzez jakieś inne praktyki, to po świecie chodziliby mężczyźni potykający się o własny członek. Dr Andrzej Depko*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek

To i ja napiszę swoją historię. Pięć lat temu, przez 14 miesięcy nosiłem Andropenisa. Powiększyłem swoje przyrodzenie o 1,5 cm (z 13 do 14.5) i to mi zostało, dlatego mogę napisać, że jestem zadowolony, ALE (zawsze musi być jakieś ale :) marzyło mi się 16 cm, tyle że, decydując się na używanie andropenisa lub innego rozciągacza, musisz wiedzieć, że czeka Cię trudna droga. Nie da się go nosić tak długo jak można przeczytać na stronach reklamujących to urządzenie, nie da się z nim chodzić, itd. Idealna opcja to 8 godzin siedzącej pracy, luźne spodnie i wizyty w toalecie nie rzadziej niż raz na godzinę! Być może powodem problemów, które opisywane są we wcześniejszych komentarzach, było to, że chcieli za dużo i za szybko. Ponieważ jak już wspomniałem, noszenie tego przez tak długi okres czasu dziennie jest niewykonalne, maksymalnie udawało mi się przez jakieś 5 godzin, to rozpisaną w treningu długość urządzenia nosiłem 2 razy dłużej, a dodatkowo dodawałem kolejne dwa tygodnie, zanim przedłużyłem urządzenie o kolejne 0.5 cm pierścień... Akurat w moim przypadku najlepsza była pierwsza godzina po przebudzeniu, żołądź była wtedy taka dość obficie po noce *napompowana* i przez tę pierwszą godzinę idealnie trzymał się silikon. Nie korzystałem z żadnych gaz, bandaży, plastrów, tylko ta *rurka* (wtedy było ich kilka dołączonych do urządzenia). Nie wyobrażam sobie jak można obwiązać się gazą, założyć silikon i naciągnąć urządzenie, jak ma się zwiotczałego penisa, może to kwestia osobista, ale w czasie erekcji mam żołądź 4x4 cm (szerokość i długość), w stanie spoczynku jest malutka i cały czas to cholerstwo się wysuwało. Dlatego... dobrym pomysłem była... masturbacja, po wytrysku, kiedy penis zaczynał opadać, szybko zakładałem silikon, dzięki temu więcej krwi zostawało w główce i dało się z tym wytrzymać... W późniejszym etapie ogromnym problemem okazuje się być fakt, że dookoła nasady prącia macie kółko, do którego przymocowane się te dwa pręty, do których dokładacie kolejne kawałki długości... i o ile na początku tego się nie odczuwa, to potem w praktyce wygląda to tak, że jedna część obręczy BARDZO MOCNO dociska górną część nasady penisa, a z drugiej strony silikonowa pętla trzyma penisa... zakładając, że penis skierowany jest wtedy do góry.. i jest to wyjątkowo niewygodne. A u mnie doprowadziło do tego, że pewnego dnia poczułem tam (u nasady penisa, od góry), coś na kształt ścięgna, żyły, byłem w stanie to wyczuć palcem, zrobiłem kilka dni przerwy, a potem *strzeliła* mi żyła, erekcje zrobiły się o 1/3 krótsze, a cały penis pokryty żyłami... Lekarz urolog, nie był w stanie mi pomóc, przy okazji :D o zgrozo! potwierdził, że ekspanderami można wydłużyć penisa, ale miałem pecha, po jakiś 5 tygodniach wszystko wróciło do normy... Pozostało mi 1.5 więcej, których w sumie nie jestem w stanie zauważyć i gdybym nie mierzył penisa wcześniej, nie zauważyłbym tej różnicy. Po tej historii zaprzestałem używania tego ustrojstwa. Podsumowanie: da się, ale jest to o wiele wiele trudniejsze niżby się wydawało, wymaga cierpliwości, systematyczności, samozaparcia, spokoju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ten pro extender na allegro za niecałe 100 zł. Pytanie co do urzytkowania tego. czy powinno się odkręcać te śróbki aż do uczycia naciągnięcia penisa? czy ten plastikowy pierścień u nasady penisa powinien mocno opierać się o kość łonową? Jamam tak że po założeniu odkręcam i odkręcam i w pewnym monencie czyję tylko ból wędzidełka ale nie czuje żeby penis był pod wpływem rozciągania. Żołądź po 10 minutach robi się ciemniejsza i jest zimna w dotyku więc ściągnąłem. Czy nie znaczy to, że nie dopływa do niej krew?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam przez ok rok czasu.Są przerwy...wyjezdzam nie raz w delegacje wiec ekspander odpada...zostaje np.rozciaganie pod prysznicem.Powiem wam szczerze ze...nie widze zadnych przyrostow w dlugosci...tak naprawde nie cgxe mi sie wierzyc ze to da wiecej niz 1cm do 1.5... Tylko operacyjnie mozna to zmienic za pomoca kwasu chialuronowego ktory i tak sie z czasem wchłania a kosztuje to pare tys. Nawet jezeli ktos jest nie dowartosciowany cm. jak np. Ja 15cm to zawsze mozna nadrabiac,pracowac nad dlugoscia stosunku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie po 5 miesiącach użytkowania (4 godziny dziennie) andropenis gold muszę przyznać, że nie jestem na chwilę obecną zadowolony. Dlatego, że dodatkowo stosuje pompkę 3 razy w tyg i efektów we zwodzie gołym okiem nie widać. Moim zdaniem jeśli ktoś mówi, że w tym urządzeniu można wykonywać normalne czynności to albo dopiero go nosi 1 miesiąc albo nie ma czucia albo kłamie. Większość czasu można stać lub leżeć. Dodatkowy problem jak gumki się wyrobię trzeba dokupić nowe bo żołądz się z suwa i jest to bolesne. Ale i tak dyskomfort jest duży. Po tych 5 miesiącach nastąpiło: - wydłużenie penisa w spoczynku ok 1cm w tym większość wydłużenia to mega zwisająca skóra. Nadmiar. Penis wygląda mniej estetycznie. - wydłużenie we zwodzie o ok 3-4mm!! - na grubości żadnej różnicy. Urządzenie nosiłem bardzo systematycznie. Ale po 4 godziny czyli w trybie specjalnym zgodnie z instrukcją. Może jak ktoś nie pracuje, nie spotyka się ze znajomymi, nie ma żadnych obowiązków to może nosić łącznie te 9 godzin. Uwierzcie że po 25-40min musicie ściągnąć, rozmasowac, odpocząć. A po 2/3 godz. użytkowania trzeba zrobić dłuższą przerwę. Pozycja wyjściowa od której zaczynałem to ok 14.2. Planuję nosić rok. O postępach napiszę za kilka miesięcy. A nawet jeśli uda mi się osiągnąć 1 cm, czy będę szczęśliwszy? Moja żona napewno nie. Pozdrawiam Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Cześć chłopaki, Nie stosowałem ekspanderów i chyba bym się bał, chociaż Ci azjatyccy mnisi rzeczywiście mają imponujące kutasy. Pytanie tylko czy mogą ich używać do tego, do czego zostały stworzone *-) Ale do rzeczy - ja używam od ponad 3 lat pompek, kilku różnych, bo generalnie wszystko to badziewie, zrobione po kosztach. No i oczywiście z przerwami, bo nie codziennie mam na to czas. Natomiast najważniejsze jest to, że są efekty. I to całkiem niezłe. To jak bardzo sobie powiększycie zależy na pewno od tego, ile cm macie obecnie (10% przyrost z 10cm będzie inny niż z 20cm). Mnie po 3 latach przybyło ok. 1,5 cm w długości, ale najważniejsze, że aż prawie 3cm w obwodzie. Erekcja jest silniejsza a do tego moja kobieta bardzo lubi kiedy kiedy jestem po pompowaniu i twierdzi, że doznania są o wiele intensywniejsze. Do tego polecam pierścienie silikonowe dla dłuższego utrzymania efektu. Powodzenia *-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zbyszek

Kupiłem dzisiaj takie urządzenie choć nie jestem do tego przekonany. ciekawy jestem czy to coś pomoże. Wymiary mojego peniska przed tym zabiegiem długość 7 cm z napletkiem obwód 11cm. Wymiar w pełnym zwisie.Poinformuję Was jakie będą efekty.Ciekawy jestem jak długo można nosić to bez przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób przerwy Zbychu, jak będziesz odczuwał drętwienie,sinienie to zdejmij.Też stosowałem dobrych parę lat temu takie urządzenie.Takie urządzenia są przeznaczone dla ludzi którzy wcześniej poddali się chirurgicznemu powiększeniu penisa( podcięcie wiązadeł) .Ale to jest ryzyko.                                                    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2009 o 21:46, Gość Allan napisał:

Witam, Daj mi proszę znać czy czucie wróciło, co powiedzieli urolodzy. Też kupiłem AndroPenis jakiś rok temu, zainwestowałem 400zł, ponosiłem kilka dni i odłozyłem do szuflady. Cały czas jakoś nie jestem do tego przekonany i boję się, czy noszenie tego cuda przez rok da mi jakieś efekty i nie spowoduje efektów właśnie jak u Tomka. Nigdy bym się nie obrzezał właśnie z powodu utraty wrażliwości żołędzi. Z jednej strony produkt jest reklamowany jako produkt medyczny, bezpieczny, dopuszczony przez hiszpańskie Min. Zdrowia itd. Na forach zagranicznych, przede wszystkim francuskich, można znaleźć informacje, że produkt był ostatnio testowany przez naukowców włoskich, rezultaty były pozytywne, potwierdzone naukowo. Takie informacje podały również poważne media jak chociażby francuski LePoint .... Na forach przeważają opinie raczej pozytywne, wszyscy marudzą coprawda, ze noszenie jest żmudne, męczące ale jak już ktoś wytrwa z tym urządzeniem kilka - kilkanaście miesięcy dostanie w nagrodę powiększony członek o 3- 5 cm. Jestem pewien, że sa to opinie prawdziwe a nie bzdury wypisywane przez sprzedawców internetowych. Można zatem przyjąć, że po długim noszeniu efekty będą i będzie można mieć upragnione 20 cm 🙂 Z drugiej strony pojawia sie mało sygnałów o możliwości wystąpienia ubocznych efektów takich własnie jak utrata czucia w żołędzi spowodowanych tym, żołądż jest *uciskana* przez długotrwałe noszenie tego cuda. Wpis Tomka tylko to potwierdza. Pozdrawiam,

Chłopaki, nie wiem ile macie cm, ale widzę, że macie jakieś marzenia posiadania 20 cm członka. Bez sensu, taki członek jest nie przyjemny - boli podczas seksu szyjka macicy, bo pochwa nie ma 20 cm... 15-16 cm to idealny rozmiar - każda to powie, sprawdźcie sobie najnowsze badania robione przez Shannon Leung z uniwersytetu w Kalifornii. Kobiety na podstawie używania podanych im przez naukowców sztucznych penisów w różnych długościach i grubościach, zgodnie zdecydowały ze 14-16 cm to idealny rozmiar, dotyka punktu g, nie powoduje dolegliwości bólowych itd. To co jest ważne to grubość, grubszy członek powoduj stymulację większego obszaru przedniej ścianki i zbliża łechtaczkę do pochwy co zwiększa jej stymulację podczas otarć. Apeluje do was, duże członki są nie praktyczne. Po co macie się męczyć jak później łaska będzie mówiła, nie wchodź tak głęboko, albo zmienmy pozycje bo mnie boli.... ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chujofrik

na Aliexpres są tansze wrsje tych wynalazków, szczególnie Phallosan forte, który kosztuje normalnie prawie 1000zł na ali mozna kupić za 70-150- do 300zł.. mysle, że nie warto przepłacac, zanim sie tego nie prztestuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pomagam

Panowie ja nawet nie wyobrażam sobie chodzenia z tym urządzeniem 1/3 doby ale za to mam dla was dobre i sprawdzone rozwiązanie które przynosi pełno korzyści przy tym zwiększa objętość i długości może nie tak spektakularnie jak sprawdzone metody temu własny tłuszcz który jest teraz hitem jak ktoś ma kasę... Masaż, jelqing to chyba najlepsza metoda a nie kosztuje nic jak tylko 15-20 min dziennie i co 3 dzień przerwa. Poprawia krążenie, oliwka odżywia skórę, penis robi się gorący i daje to bardzo przyjemne uczucie. Systematycznie masuje już od 4 miesięcy i jest grubszy o 1cm i dłuższy o 0.5 ale jest to chyba najlepsza metoda a przy okazji idealnie działa na kontrol dojścia podczas seksu w łóżku, fakt każdy penis jest inny ale śmiało mogę polecić masaż. Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jamescealk

Never ever mind all these health cautions, people continue to get hooked on tobacco, although they all know that it is bad for them. Learning about the health threats is for that reason not enough to persuade individuals not to smoke. My generation smoked since our parent's generation smoked, so it is our generation's responsibility to assist prevent the next generation beginning this dependency.

Feeling quite sorry for Dave (Jason Bateman), who is caught in Mitch's body at the time of the encounter, we chose to trawl through the past two decades and relive other movies that made us recoil, flinch, and cover our eyes.

Typical irritants are peppers, vinegars and anything that's very spicy. Dairy items can cause phlegm and some juices, like orange can leave a young movie in your mouth. You do not necessarily need to offer things up. Just don't have them before you sing. For instance, I drink coffee, but before I sing and when I sing, I consume water. Experiment and discover out what works for you.

I own the 2-Disc Scandal Sheet of Eaten Alive, it is restored and remastered rather. The Eaten Alive young hot film is so grainy and the shooting procedure so primitive it comes out on screen being extremely dark and without some detail.

The plot of the teen sex movie is based upon 3 men who abduct young males and take them into the mountains to raise them to follow in their cannibalistic adventures. It in particular focuses on a young guy named Yves (played by Nicolas Bickel) who struggles to fit in with the group.

In 2002 she rolled in Steven Spielberg's miniseries Taken. As a result, her performing in Taken received favorable comments from viewers. Tom Shales, The Washington Post Journalist noted her performing was fantastic. "has the best sort of transcendent look about her, an enchanting young actress called upon. to bring a great weight." Subsequently in the same year she rolled in other motion pictures such as Trapped, Sugary Food House Alabama and Hansel and Gretel.

Wizards of Waverly Place The Motion picture was written by Dan Berendsen, he is the very same person who composed the Hannah Montana: The Movie and the upcoming Jonas Brothers film the Camp Rock 2. WOWP The Movie is directed by Lev L. Spiro, the exact same man who brought radiance to hit TV series Ugly Betty and Minutemen. WOWP The Movie is scheduled to premier on August 28, 2009 at Disney Channel. The WOWP Soundtrack is also set to be released on August this year.

http://iroke.i-adult.net/out.cgi?id=00287&url=https://www.xxxteen.net/slut-stepsister-elena-ass-hole-rides-cock-her-stepbro/
http://923.getfuzzy.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.xxxteen.net%2Fold-man-young-busty-blonde-bitch-nice-fucking%2F
http://look4tube.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.xxxteen.net%2Fbusty-bitch-school-girl-punished-by-johnny-sins%2F
https://centr-balkon.ru:443/bitrix/rk.php?goto=https://www.xxxteen.net/actor/adriana-lunn/
https://www.sailweek.ru/bitrix/redirect.php?goto=https://www.xxxteen.net/category/nice-ass/
http://vbriceland.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.xxxteen.net%2Ftwo-bitch-one-big-dick-nice-blowjob-in-car-after-hotel-room-hard-sex%2F
http://thepowerofif.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.xxxteen.net%2Fchinese-model-lingerie-sexy-dancing%2F
http://hylz.vedeokairo.org/?y=fyz&s=68747470733A2F2F7777772E7878787465656E2E6E65742F63617465676F72792F696E6469616E2D7365782D766964656F2F&
https://www.tecrussia.ru/go.php?exit=https://www.xxxteen.net/exxxtrasmall-hot-skinny-teen-fucked-by-stepbrother/
http://acoach.info/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.xxxteen.net%2Fchinese-amateur-sex-tape-drunk-girl-fuck-with-micro-penis%2F
http://www.tubelatino.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.xxxteen.net%2Factor%2Fabbey-brooks%2F
http://yland.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.xxxteen.net%2Ftight-hot-teen-hd-bf-homemade-first-time-group-sex%2F
http://njuskalo.de/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.xxxteen.net%2Fyoung-slut-hazel-moore-blacked-double-penetration%2F
http://www.gingerfactory.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.xxxteen.net%2Fhorny-blonde-milf-double-penetrated-with-two-huge-black-cocks%2F
http://vivatel.tv/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.xxxteen.net%2Fcategory%2Fbrunette%2F
http://reduktoren.chatovod.ru/away/?to=https%3a%2f%2fwww.xxxteen.net%2Factor%2Fadriana-chechik%2F
http://difurnace.us/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.xxxteen.net%2Factor%2Faleska-diamond%2F
http://aisinchemin.net/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.xxxteen.net%2Fcategory%2Fnice-ass%2F
http://madhu.us/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.xxxteen.net%2Fcategory%2Ftattoo%2F
http://www.pathtohonor.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.xxxteen.net%2Fchubby-teen-dillion-harper-oiled-massage-after-hard-sex-with-big-cock%2F
http://streetwise-chocolate.com/bitrix/redirect.php?goto=https://www.xxxteen.net/tattooed-redhead-slut-penny-archer-gets-her-ass-licked-ass-finger/
http://www.4x4info.ru/bitrix/redirect.php?goto=https://www.xxxteen.net/chubby-teen-dillion-harper-oiled-massage-after-hard-sex-with-big-cock/
http://www.radioranchobelago.net/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.xxxteen.net%2Fexxxtrasmall-hot-skinny-teen-fucked-by-stepbrother%2F
http://registereverywhere.cc/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.xxxteen.net%2Factor%2Fsmall-hands%2F
http://stateofaffairs.info/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.xxxteen.net%2Factor%2Falicia-williams%2F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×