Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nieczuła żołądź po używaniu ekspandera


Gość Tomek5

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Łuki za podpowiedz, wygodniej bylo mi z tym silikonowym paskiem, ale z braku tego uzywam gazy. A swoja droga to szybciej i prosciej by bylo, gdyby to kobietki zwezaly sobie wejscie do pochwy, tak jak to praktykuje po porodach :) No ale poki co trzeba sobie w ten sposob poprawiac samopoczucie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza okresem wstepnym zaczynam 8 tydzien noszenia. I tak, najbardziej mile dla serca jest mierzenie pena, oczywiscie podczas wzwodu, gdy leze i kolana ida na bok :))) Skora wokol pena sie naciaga i wizualnie i pomiarowo lepiej to to sie prezentuje :D Stojac ze zlaczonymi nogami niestety ten 1-1,5 cm ucieka :). No, wiec tak, po dokonaniu pomiarow i porownan (przy uwzglednieniu pozycji, w ktorej dokonywalem pomiarow) przyrost pena to 0,5 - 1 cm. Bez szalu, ale jest progresja. Zreszta zostalo jeszcze noszenie przez jakies 4-5 mcy, a moze dluzej, jesli starczy mi samozaparcia i bede mial warunki do tego. Jedna kwestia, ktora mnie interesuje, w instrukcji jest napisane, zeby nosic urzadzenie wraz z penem skierowane do gory. Ja czuje silniejsze i bezbolesne rozciaganie gdy nosze skierowane w dol, nawet podczas noszenia jeansow, wole miec to w nogawce. I teraz nie wiem, czy nie mozna nosic na dol, bo naraza sie na jakies kontuzje, czy po prostu dlatego, ze penis odksztalci sie w zlym kierunku, bo przyrost nastapi w nienaturalnej dla erekcji pozycji? Ma ktos moze pomysl, o co chodzi w tym przypadku producentowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ponownie Kamil, jeżeli użytkujesz rusztowanie :) to z mierzeniem pena daj sobie spokój(oczywiście jeżeli używasz Andro systematycznie).Dopiero po kilkudniowym odpoczynku tkanek wyniki będą bardziej wiarygodne.Wiadomo,że takie czynniki jak temperatura pomieszczenia, stopień podniecenia seksualnego, czas, który upłynął od poprzedniej erekcji, pora dnia też mają na to wpływ.Mam pytanko jak dokonywałeś pomiarów długości to od strony jamy brzusznej czy z boku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, tak uzywam caly czas rusztowanie :)) Pomiaru dokonuje od strony brzucha, czyli na najkrotszym odcinku. Ale do samego pomiaru odsuwam go do pozycji prostopadlej wzgledem ciala. I tak uzyskana wartosc wzialem jako punkt wyjscia do walki o lepsze samopoczucie :) Systematycznosc nie zawsze jednak wychodzi, bo przy lasce nie bede tego nosil, bo chyba wyszlaby siara. No ale opuszczone dni, godziny donaszam w mozliwym do tego terminie. No i w pracy tez da rade to to uzywac, tyle, ze nie zawsze te 2 h donosze jednorazowo, bo zajety obowiazkami zapominam o urzadzeniu, a jeansy potrafia bolesnie przypomniec o obecnosci rusztowania :) Jeszcze jedno, silikonowe wezyki po jakims czasie wyrabiaja sie i nie trzymaja sie w mocowaniu do tego przeznaczonym, tzn wyslizguja sie, a za tym z petelki wyskakuje pen. Opatentowalem sposob na to - po prostu zawiazuje koncowki na dwa suply i jest ok. Hehe, na poczatku bylo ciezko z rozwiazywaniem tego, a czulem coraz bardziej dyskomfort, wiec czasami robilo sie dramatycznie *)) Ale teraz to juz chwila moment... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo,wiedziałem,że prędzej czy później wpadniesz na jakiś patencik.Też miałem problem z silikonowym wężykiem.Gdy zbyt często się ześlizgiwał przetarłem go szmatką nasączoną spirytusem.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ciężko mi się wypowiadać, ponieważ nosiłem to ustrojstwo 2 lata temu przez 2 miesiące. Zrezygnowałem, ponieważ zacząłem tracić czucie w żołędziu, które do tej pory jest lekko osłabione... Nie przeszkadza mi to bardzo ale jednak teraz już wiem od czego to */ koniecznie zdejmujcie to badziewie co 1,5 h max bo Wam penis *odpadnie* *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,zakupilem to cudo,widze ze trudno tutaj o jakas odpowiedz ale moze ktos bedzie ja znal i napisze jakies info,nosze troche ponad miesiac,na pewno penis w spoczynku wydaje sie wiekszy,mysle ze to przez naciag urzadzenia,nie mierzylem przy wzwodzie poniewaz to za wczesnie, ale o co chcialem zapytac,czasami kiedy nosze zaladz jest mniejszy i musze macniej zacisnac silikon ale czasami zaladz jest wiekszy przez caly czas jak mam urzadzenie,dopiero po wyjeciu z urzedzenia sie zmniejszy,czy to mozliwe zeby penis byl pobudzony przez cale 9 godzin noszenia ? nie odczuwam bulu a moze bardziej pieczenie kiedy za mocno zacisne silikon,ogolnie sie nie wyslizguje ale nie wiem czy to nie za slabo moze jest zacisniete,czy czlonek musi byc zacisniety mocno aby byl naciag odpowiedni ? okres adaptacji nosilem 3 tyg a nie dwa ale to chyba nie robi wielkiej roznicy ? dalej postepuje jak w instrukcjii troche skora jest spuchnieta od cadziennego naciagu ale w miare jest wsz ok, pozdrawiam wszystkich wytrwalych i cierpiwych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ? podobno to sprawdzony produkt i przez wielu specjalistow polecany,miales jakies uboczne skutki przez noszenie czy moze cos sie wydarzylo ? napisz cos wiecej jesli mozesz. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zauważyłem ze przez używanie tego wynalazku wzwód jest słabszy jakby mniej krwi dopływało taki jakiś sflaczały jest a nigdy tak nie miałem zawsze był twardy jak kamień po za tym mniejsze doznania odczówam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztof

ludzie nie kupujcie andropenisa jestem po drugiej operacji chirurgicznej cierpie na bol nie do opananowania przez leki ma zrujnowane zycie ta reklama to oszustwo kasa tylko to sie liczy z firmai farmaceutycznymi nie mozna wygrac to mafia uwazajcie nie dajcie sie na brac na piekna relame prosze o listy chetnie odpowiem tu powinna wkroczyc policja i natychmiast zatrzymac sprzedaz kasa kasa tylko to sie liczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam przyrząd od 4 lat na szerokich (3 cm) gumach z pętelką silikonową zaciskaną na żołądziu. Przy mniejszym naciągu gumy wytrzymuję max 1 h. Przy większym 0,5 h. Ale ten wiekszy naciąg jest bardzo duży, muszę leżeć aby żołądź nie wyskoczył z pętelki. Robi się bardzo siny i zimny dlatego po 0,5 h trzeba go uwolnic i dobrze zozmasować. Jest wyrażne zmniejszenie czucia w żołądziu. Ale to nie przeszkadza bo jestem wytrzymały podczas stosunku. Doznania podczas orgazmu nie zmniejszyły się. No i najważniejsza sprawa: przyrost długości nastąpił po 2 latach i wynosi 2 cm (teraz mam dł. 18 cm). Noszenie odbywa się z przerwami kilku miesięcy w roku. Wniosek: długotrwałe stosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i minely kolejne miesiace... nie mam pojecia co trzeba robic, zeby Krzysztof trafic na stol operacyjny po noszeniu tego... Sposob dzialania jest faktycznie znany i to nie tylko przy powiekszaniu penisa, rowniez tego korzystaja osoby po wypadkach, gdy np. noga jest krotsza i trzeba jakos zmusic do wyrownania z druga. Dobre z tym jest to, ze tym sposobem namnazaja sie komorki a nie tylko rozciagaja, jak przy pompce. To zachecilo mnie do sprobowania tego. Male podsumowanie, po kilku miesiacach prawie sumiennego noszenia (bo 6 h) to naprawde duzo dziennie, o ile jest sie aktywnym czlowiekiem. A im wiecej sie ruszasz tym wiecej niechcianych dodatkowych naciagniec pena, no i tyle. Przyrost po tym czasie to 2 cm we wzwodzie. Przez niewielki czas od zakonczenia noszenia bylo troche wiecej, pozniej *cofnal sie* i zatrzymal na tych 2 cm. Jedno jest pewne, bardzo ale to bardzo przyjemnie jest poczuc kobiete nie tylko przy wejsciu do pochwy ale tez i w srodku. Czasami bylo to tak silne doznanie, ze trzeba bylo mi wymyslac cos na sile, zeby studzic glowe, polecam myslenie np. o karpiu :D :D Teraz znowu po paru miesiacach przerwy wracam do zabawy z urzadzeniem. Cofka na urzadzeniu o 1 cm rozpoczynam kolejna walke :) No ale chyba jednak bym nie kupil od kogos uzywki :D Predzej jakis kredyt w banku i nowka, nie smigana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zacząłem swoją przygodę z expanderem (konkretnie proextender) i po metodach prób i błędów nie odczuwam praktycznie w ogóle dyskomfortu (noszę trzeci tydzień). Przede wszystkim silikonowy wężyk to badziew, wywaliłem go od razu, o wiele lepszy jest silikonowy pasek. Pod pasek dwie gąbki (jedna oryginalna - dawana do zestawu). W kwestii naciągu, oczywiście trzeba robić z głową, bez sensu jest naciąg na 5 cm, gdzieś czytałem, że w początkowej fazie nie powinno się naciągać bardziej, niż do 2 cm długości pena w stanie spoczynku, ja w pierwszym tygodniu naciągałem go o 1,5 cm. Niepotrzebne jest wtedy mocne zaciskanie pętli na główce penisa, które powoduje szybkie jego zasinienie i pieczenie. Obecnie noszę go po ok. 12 godz. dziennie (naciąg ok. 3 cm więcej niż długość penisa w stanie spoczynku), a zdejmuje go jedynie do sikania. Nie muszę latać co 0,5 godziny/godzinę do kibla, bo mi nie sinieje, jedynym skutkiem ubocznym, jest lekka opuchlizna (nie boląca) na główce, która całkowicie schodzi przez noc. Co do obniżenia czucia na żołędziu, to jak na razie nie odczułem żadnej zmiany. Generalnie kupiłem *rusztowanie* przez ciekawość, czy odniesie to jakiś pozytywny skutek w wydłużeniu penisa, czy nie (mój pen ma dług. ok 17,5 cm, więc nie jest źle). Oczywiście lepiej podejść do tego trochę sceptycznie i zamiast oczekiwać, że już o po trzech miesiącach regularnego używania urośnie o cal, lepiej założyć sobie sześć miesięcy. Więc potrzeba jeszcze do tego cierpliwości. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała poprawka - ta część zdania powinna brzmieć: *...że w początkowej fazie nie powinno się naciągać bardziej, niż do 2 cm więcej niż wynosi długość pena w stanie spoczynku (czyli jak Twój penis ma np. 14 cm, to naciągasz go do 16 cm), ja w pierwszym tygodniu naciągałem go o 1,5 cm.*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StarszyMariusz

Chlopy co Wy mierzycie, obwod jest wazniejszy niz dlugosc. Przecietna glebokosc pochwy to 11cm. Jezeli to cudenko wydluza pena, ale jednoczesnie sprawia ze jest cienszy to masakra. To wolalbym urzadzenie ktore by pena skrocilo ale pogrubilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×