Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jąder po tzw. kręceniu wora


Gość Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 2 dni temu koledzy zrobili mi tz. "kręcenie wora" po tym incydencie bolą mnie jądra , nie aż tak żebym już miał umierać :) ale jest to ból i podczas masturbacji tak samo mnie bolą i wytrysk jest inny niż wcześniej nie wiem jak go opisać. Co powinienem zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nic te *kręcone jądra* to raczej u nas dziewczyny w klasie robią ale jak mojemu koledze zdusiły to coś właśnie miał uszkodzonego. Ale teraz wszystko ok bo był z tym u lekarza. Ale jak coś jest poważniejszego to może to być utrata płodności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kolega zrobił porządne kręcenie wora jak miałem 11lat.Ból był bardzo duży,ale po około 20minutach ustąpił,lecz jądro było obolałe kilka tygodni.Konsekwencje ujawniły się jak miałem 16lat.Zauważyłem,że jedno jądro podchodzi znacznie wyżej jak drugie. Podejrzewam,że w wyniku kręcenia wora został mi uszkodzony mięsień jądra(dzwigacz). Urolog powiedział,że to może być normalne i nie wymaga operacji.Istnieje operacja wyrównania jąder(oczyszczenia powróżka nasiennego z dzwigacza jądra).Znalazłem na necie historię gościa po wypadku komunikacyjnym miał to samo.Na operacji wyrównali mu jądra,ale ma bóle,oraz czuje się z tym jądrem bez dzwigacza nie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię mieć kręconego wora w wykonaniu faceta lub kobiety. Miałem kręconego wora w wojsku i to polubiłem. Jeśli jest ktoś chętny kręcić mi wora to podaję tel: 504610585. Pozdrawiam wszystkich fanów tej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×