Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gulka na dolnym obszarze pleców


Gość maribelka24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maribelka24

Witam moj partner ma na plecach gulke,jest ona wyczuwalna i widoczna juz golym okiem,wydaje mi sie ze nie jest to tluszczak gdyz nie przemieszcza sie i jest twardy,odrobine boli przy dotykaniu ale nie stwarza wiekszych problemow,guzek pojawil sie jakies 3 miesiace temu i na poczatku byl jedynie wyczuwalny zas tak jak wspomnialam teraz jest widoczny,prawdopodobnie w jego okolicy pojawil sie drugi mniejszy,polozone sa na wysokosci nerek,bardzo prosze o zasugerowanie bo wiem ze bez badan nie da sie stwierdzic w 100% co mu dolega co to moze byc i z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maribelka24

dzis partner byl u lekarza rodzinnego i dostal antybiotyk i cos przeciwbolowego,oraz skierowania na badania,powiedzial mi tez ze aby mnie nie denerwowac nie wspomnial o tym ze strona po ktorej jest guzek ma promieniujacy bol na noge i ze czasem boli go tez przy poruszaniu sie,dodam ze pracuje fizycznie i czesto dzwiga ciezary,nie wiadomo jak szybko zrobia mu badania poniewaz dac skierowanie to nie wszystko,wiadomo ze dostanie termin na badania a moze to byc za miesiac,ma skierowanie oczywiscie do chirurga i na rtg kregoslupa,oraz morfologia,z tego co przeczytalam w internecie to raczej nie jest tluszczak ani wlokniak bo objawy sie troszke roznia i rozumiem ze bez badan szczegolowych nie da sie powiedziec co mu dolega ale prosze jednak o napisanie mi czy procz tych wymienionych prawdopodobnych przypadkow sa jeszcze jakies inne,tzn nazwy tego co *moze* mu dolegac,wtedy poszukam informacji na ten temat,jesli zas nie dowiem sie tego tu na forum to nie pozostaje mi nic innego jak czekanie cierpliwie na badania specjalistyczne,dziekuje za odpisanie i prosze jedynie o zasugerowanie co procz wlokniaka i tluszczaka moze mu dolegac,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulina

*Witam moj partner ma na plecach gulke,jest ona wyczuwalna i widoczna juz golym okiem,wydaje mi sie ze nie jest to tluszczak gdyz nie przemieszcza sie i jest twardy,odrobine boli przy dotykaniu ale nie stwarza wiekszych problemow,guzek pojawil sie jakies 3 miesiace temu i na poczatku byl jedynie wyczuwalny zas tak jak wspomnialam teraz jest widoczny,prawdopodobnie w jego okolicy pojawil sie drugi mniejszy,polozone sa na wysokosci nerek,bardzo prosze o zasugerowanie bo wiem ze bez badan nie da sie stwierdzic w 100% co mu dolega co to moze byc i z gory dziekuje.* *Dzień dobry. mam problem z powstałym guzkiem pod skórą nad pośladkiem, jest on twrady i boli przy mocniejsyzm dotknięciu. czy to może być tłuszczak? czy tylko kaszak? czy możliwe jest, że on samoczynnie zaniknie czy trzeba bedzie go wycinac? moj guzek pojawil sie jakies 2 tyg temu i troche urósł. bardzo dziekuje za odpowiedz* na pierwze pytanie odpowiedzili panstwo by pacjent udał sie do chirurga na drugie ze do dermatologa a objawy sa takie same do kogo wiec z taki rozpoznaniem sie udac dermatolog czy chirurg ogolny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×