Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wpływ zrostów po operacji wyrostka robaczkowego na ból krzyża


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno temu mialam usuniety wyrostek robaczkowy, ktory w chwili obecnej wyglada fatalnie (szeroka szrama, zaczynajaca sie wybrzuszeniem).Jestem teraz w 24 tygodniu ciazy. O 19 tygodnia czuje uporczywy bol po prawej stronie kregoslupa. Bol ten stal sie nie do wytrzymania. NARASTA GDY CHODZE. Zmuszona jestem lezec w lozku, choc i w tej pozycji zaczynam odczuwac bol. Bol ten piecze i rwie. Dodam, ze moj ciazowy brzuszek jest z zprawej trony znacznie wklesniety. Czy bole te wywolane sa zrostami wyrostka, a jesli nie to czym? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bóle zapewne nie są wywołane zrostami, ale rozwijającą się ciążą i wzrastającą wagą Pani ciała co bardzo obciąża kręgosłup i często u ciężarnych wywołuje bóle typu krzyżowego. Asymeria brzucha jednak może być spowodowana zrostami przyczepionymi do blizy oraz zaciągnięciem samej blizny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą uciskać zrosty -ja radzę iść do lekarza. Mi zrosty zakręciły się z jelitami i o mały włos nie straciłam życia własnego i dzieciątka- na szczęście trafiłam do dobrego szpitala i super lekarzy, którzy usunęli martwe jelito i zrosty i uratowali nas. Nie zwlekaj idź do lekarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcia...czy jeszcze tu bywasz? chce nawiazac jakis kontakt z kims kto ma D. zrosty........Mam wielkie po wyrostku rozlanym....zrobiłam mase badan ciagle mnie cos boli i ciagnie....Siedze i rycze.....Błaam odezwijcie sie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×