Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Grudki podobne do brodawek i pieprzyków na skórze penisa


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

W przeciągu zeszłego roku na skórze pojawiło mi sie kilka małych brodawek *krostek* koloru skóry na penisie na jego gornej czesci które nie bola ,nie pieka jedynie przeszkadzaja mi wizualnie,wyglądaja jakby były przyklejone do skóry,najdziwniejsze jest to ze zrobiły sie z malenkich kropeczek wiekosci ziarnka maku,nie wiem co z tym zrobic martwi mnie to,na ta chwile nie mam ich wiecej i nie rosna (sa wielkosci 2mm) ale chciałbym sie tego pozbyc ...i jeszcze jedno pytanie czy wizyte u urologa załatwia sie prywatnie?mam 27lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Wydaje mi się, że najszybciej na wizytę dostaniesz się prywatnie. Przez lekarza rodzinnego traminy mogą być odległe. W zasadzie jeśli jest to problem dermatologiczny to można udać się najpierw do dermatologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem. Najpierw miałem 1, potem 2 takie narośle, w tej chwili około 5 po ok. 1 roku czasu. Największa ma aż 5-6 milimetrów średnicy i ok. aż 2 mm wystaje ponad skórę - kolor brązowy. Te mniejsze są koloru skóry. Mam 31 lat i możecie mnie przeklnąć, ale... korzystam z usług płatnych dziewczyn od ok. 4 lat, nie mam żadnej dziewczyny, bo jestem skrajnie nieśmiały, nie umiem nawet spojrzeć na taką, która mi się podoba. A teraz mam strach w oczach, że to może być ten cholerny HPV. Poradźcie coś na to i na wizytę u lekarza - jak to zrobić dyskretnie, bez wiedzy rodziców i od czego zacząć? Wizyta w przychodni/szpitalu, gdzie? Nigdy nie chodziłem po lekarzach sam, nie miałem potrzeby, a jedyne moje choroby w życiu to jakieś przeziębienia i katar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×