Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wyrastające guzy na głowie


Gość Ewa

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem zabolało mnie z tyłu głowy ,kiedy chciałam podrapać w tym momencie wyrósł mi pod palcami olbrzymi bolący guz,po pół godz. w innym miejscu następny..Miałam nadzieje że do rana przejdzie.Niestety boli nadal ,guzy przez noc tylko odrobinkę zmalały i na szyi z tyłu po prawej stronie zrobił mi się tez taki malenki guzek (niewiem czy w tym miejscu są węzły chłonne).Guzy są bolące,twarde i cały tył głowy czuję jak bym miała naciągniętą bolącą skórę.Guzy umiejscowiły się -jeden z tyłu po środku głowy ,drugi z tyłu za uchem i pod tym drugim na szyi ten maleńki guzek Proszę o odowiedź czy powinnam udać się do lekarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

To oczywiście mogą być węzły chłonne bez badania nie mogę tego wykluczyć. Najlepiej udać się do lekarza np. rodzinnego z przychodni, który Panią zbada i zadecyduje o leczeniu np. antybiotykoterapii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mm dwa guzy na głowie jeden jest na czole duży i przykrywam włosami a teraz z rok temu zaczął rosnąć drugi na czubku głowy,skóra jest napięta i trochę mnie pobolewa,na czole mam już parę ładnych lat..nie wiem co mam robić TERESA LAT 55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktos mi pomoże?od pewnego czasu ma również dwa guzy na głowie 4 miesiace temu strasznie mnie bolały nie mogłam nawet lezec wszystko mnie urazało!!podobno miałam jakies zapalenie.Ale teraz znowu sie pojawiły nie bola tak mocno praktycznie tylko przy dotykaniu martwi mnie to że dodatkowo pojawił sie silny szum-pisk w uszach!oczywiscie mam problemy z zasypianiem!mam 25 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Moja mama (63lata) ma od chyba 15 lat guza na głowie (góra głowy), on sobie był, ale nie bolał. Od roku są szumy w uszach, straszne bóle i zawroty głowy, guz się nie powieksza. Najgorszy ten ból, mama się skarży sie prawie ma mdłości od tego bólu, tak promieniuje. lekarz mówi, ze gdy nie przeszkadza niech sobie będzie, ale własnie teraz boli. mama miała pół roku temu półpaśćca głowy i może to zbieg okoliczności i ta głowa boli nie od guza, ale po półpaśćcu. Może Wam pomaga coś na te bóle jakieś sprawdzone metody, mama nie chce zażywac leków przeciwbólowych, czeka aż miną i kładzie się z bólem spać. Koszmar dla mnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ania, dziwne jest życie

Mój tata też tak ma, ma duże guzy na boku głowy i go to nie boli, niektórzy *specjaliści* mówili żeby je sobie tak z powrotem wpychać do głowy, w sensie tak je naciskać. No a mnie bolą całe cebulki włosów na głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przdatne info

Odrazu gdyby ktos przegladal ten watek napisze: Przypomnij sobie czy nie uderzyles , jesli nie mogles to zrobic przez sen jesli wieczorem nie miales a z rana sie pojawil , druga opcja ,uczulenie skury , mozna z tym sie udac po skierowanie a nastepnie do dermatologa, trzecia opcja jest poprostu alergia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sławomir

Witam. Mam pytanie. Od małego dziecka mnie boli często głowa podczas bólu głowy mam wzrok zniekształcony itp. Żyje z tym prawie całe życie w tej chwili mam 21 lat i ostatnio coś mam z pamięcią nie tak, a około 2 lat temu wyrósł mi guz na głowie i nie chce mi zejść. Jakbym walnął się to bym pamiętał i wgl. by już mi zniknął. Nie wiem co mi jest ktoś może mi pomóc? Proszę o odpowiedzi na e-mail: baishuaijiang@wp.pl. Podejrzewam raka mózgu i chciałbym 100% pewność co to za oznaki. Proszę pisać na e-mail. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam od dwóch lat mnie męczą guzki na głowie występują one pod włosami są bardzo bolesne przez kilka sekund .boje się iść do lekarza...kiedyś tak mnie złapał ból głowy ze wszystko wypuściłam z rąk ...tak jak bym miała zanik pamięci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam dwa guzki na głowie. Jeden mam już długo i wczoraj wieczorem nagle mnie z tyłu głowy zabolało i poczułam następny. Często mam bóle głowy, zaczęłam tracić na wadze a do lekarza boje się iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×