Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból i guzek pod pępkiem


Gość izabela

Rekomendowane odpowiedzi

Gość izabela

Dzień dobry !! Byłam u chirurga i wykluczono przepukline zostałam skierowana do ginekologa ale się okazało że wszystko wporządku i podejrzewana endometrioza została wykluczona . USG jamy brzusznej w normie, USG ginekologiczne również w normie. A mianowicie chodzi o to że pod pępkiem mam wyczuwalny guzek (przez lekarzy też zauwarzony)który boli przy nacisku , największy ból jest tuż po okresie i promieniuje w prawą strone ku górze , tabletki przeciwbólowe nie pomagają a ból jest ciężki do zniesienia.Nie mam pojęcia do jakiego lekarza sie wybrac może poprostu do innego chirurga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość izabela

Nie zdążyłam się jeszcze wybrać do lekarza narazie chce iść do internisty, bo tam sie dostane odrazu.Chciałam sie tylko zapytać czy taki lekarz powinien mnie skierować na badania markerem jeżeli moja babcia miała raka żołądka a tato raka trzustki?Zrobiłam sobie test Carnetta i wychodzi ze guz jest połozony wewnątrzotrzewnowo nie mam pojęcia co to znaczy...Czy może to być rak skoro na usg nic nie było widać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam już ponownie u lekarza chirurga i jednak okazał sie że jest to endometrioza wielkości 4cm.Moje pytanie brzmi: które to jest stadium choroby i czy coś z tego powodu mi grozi. Termin wycięcia mam na lipiec. Z góry dziękuję za odpowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×