Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy to stulejka i jeśli tak czy wymaga ona leczenia czy może dam radę uporać się z tym samym


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kolo z problemem

do jakiego lekarza trzeba iść? czy trzeba najpierw iść do zwykłej przychodni po skierowanie? mam 15 lat straszny wstyd żebym miał pokazać mojego penisa rodzicom mam stulejke ale chyba lekką w czasie wzwodu mogę odciągnąć napletek ale gdy już odsłonię cały żołądź to czuję pewny dyskomfort( ściska mi penisa tuż za żołędziem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mister.Akhmad.

Kto ma z tym problem niech idzie do lekarza zwanego UROLOG. Jest to lekarz zajmujący się wszystkimi problemami związanymi z penisem, taki męski odpowiednik kobiecego ginekologa. *) I nie krępujcie się, urolog widział i wyleczył już setki jeśli nie tysiące penisów w swoim życiu, nie ma sie czego bać. A najlepszą metodą na stulejkę jest obrzezanie. Ja miałem obrzezanie 2 tygodnie temu i jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Problem z głowy. Dostałem znieczulenie *ogólne* (tzw. *krótkie*) i podczas zabiegu spałem, obudziłem się już po wszystkim. *) Pozdrowienia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Niewiem czy mam stulejke. Moj żołądź jest schowany pod skorka, nawet jak stoi to musze zciagac skorke zeby był widoczny. Czy da się wycwiczyc zebym miał żołędzia zawsze na wierzchu nawet bez wzwodu??? (mam 17 lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem ze jak sciagam skore z napletka to chce zeby mi ustal i zeby nie schodzola skorka ale jak mi ustanie na maxa to nawrlet napiac go niemoge bo boli a boje sie ze mi napletek peknie POmozecie? Prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×