Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uszkodzony zwieracz


Gość majster620

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majster620

Witam mam troche moze wydawac sie głupie pytanie ale dla mnie jest to sprawa bardzo wazna uprawiam sex od 14 roku zycia a mam teraz 27 robiłem to na różne sposoby az pewnego czasu zakochalem sie w partnerce ktora podniecalo pieszczenie mojego odbytu napoczatku bylo troche krepujaco ale po jakim czasie jakos to przelknolem no i tak brnelismy w ten rodzaj sexu i na poczatku byl jeden palec a za nim sie obejzalem byly juz dwa pewnego razu zadzwonil dzwonek do drzwi a my akurat uprawiali sex tak sie wystraszylismy ze ona chciala wyciagnac palce z mojego odbytu a ja w tym samym czasie go zacisnolem poczulem okropny bol i zobaczylem na poscieli cos podonego do male żylki i troszke krwi myslalem ze to nic takiego i ze bol za nie dlugo minie no a do lekarza nigdy nie chodzilem i tym razem tez nie poszedlem od tamtego czasu minelo ok dwuch lat i czuje lekki dyskomfort w odbycie tak jakbym mial uszkodzony zwieracz ale problemow z utrzymaniem stolca nie mam jedynie przy biegunce to rzadkosc no i pierdnac czasami sie boje a co najwazniejsze to muj czlonek tez nie jest do konca sprawny mam problem z utrzymaniem go w stujce i czuje ze kiedys byl duzo lepiej ukrwiony zauwazylem ze prawdopodobnie bede mial uszkodzona zylke ta ktora biegnie od zwieracza przez worek mosznowy u dolu penisa az do zoladzi ta ktora dzieli worek na pol nie wiem co mam z tym zrobic bo do lekarza bardzo sie wstydze isc z tego typu problemem no a posladki tez mam bardziej rozluznione niz kiedys bardzo prosze o pomoc czy jest jakas mozliwosc naprawienia tego hirurgicznie lub jaka kolwiek metoda bo boje sie zebym nie dostal jakiejs choroby powaznej przez to np raka lub moze jakiegos krwotoku wewnetrznego bo jezeli jednak jakies uszkodzenie mam bo czuje nie kiedy lekki bol przy kosci ogonowej tak jakby ta zylka wlasnie tamtedy biegla nie wiem co robic a to juz trzeci rok leci od tamtego momentu i caly czas jestem zalamany i boje sie uprawiac sex no i czuje sie nie pewnie juz przy kobietach no i oczywiscie nie stosuje sexu analnego prosze jeszcze raz o pomoc i z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Radzę w tej sprawie bezpośrednio udać się do chirurga ogólnego lub proktologa. Trudno mi okreslić co się dzieje bez badania. Objawy jakie Pan opisuje mogą świadczyc o przewlekłej szczelinie odbytu (stan po zadawnionym pęknięciu śluzówki ujścia odbytu pourazowym). Leczy się takie schorzenie farmakologicznie. Jeśli jednak nie ma efektu to też operacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość z gory dziekuje za pomoc!!!!

dziekuje za odpowiedz ale mam jeszcze jedno pytanie czy muj czlonek moze wrucic do poprzedniej formy bo mam male kompleksy z tego powodu i jakie sa na to szanse i czy operacja bedzie powzna czy to zwykly zabieg bo boje sie ze przy operacji moga mi uszkodzic calkiem odbyt lub czlonka a impotentem nie mam zamiaru zostac bo uwielbiam sex i jaki lekaz moze mi pomuc w taki przypadku bo nie mam odwagi chodzic od lekarza do lekarza i rozmawiac o moim problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,mój ukochany też cierpi od ok 1,5roku.A w ytm czasie był u lekarzy i dostał jakieś maści itp.. ale nie pomagają Koniec z sexsem bo go tyłek tak boli że,członek owszem osiągnie wzwód podczas pieszczot i koniec na tym bo,po upływie paru chwil więdnie mi w dłoni i nici z sexu...a może jest na to jakaś rada? proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×