Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Operacja powiększenia penisa


Gość Wonder

Rekomendowane odpowiedzi

Orientujecie się czy w Polsce przeprowadza się takie zabiegi? Czy są efekty uboczne i ile kosztuje taki zabieg?
Bo szukam informacji, ale jedyne do czego się doszukałem do zabiegi kwasem hialuronowym ( coś takiego jednak odpada ponieważ efekt jest do 6 miesięcy, potem się wchlania a jednak chcialbym aby byl dłuższy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile masz że chcesz powiekszyć? Z tego co wiem to są takie operacje ale nie w Polsce, tylko gdzieś za granicą. Poza tym nie wiem jak Ty ale osobiście raczej bym się nie zdecydował bo bałbym się,ze pod narkoza ktoś będzie mi przy penisie grzebał i jeszcze może coś uszkodzić (czytałem,ze były takie przypadki, że operacja się udała i penis się powiększył ale nie stawał - tak więc co z tego, że penisa masz dużego jak nie możesz uprawiać seksu, kiepskie życie). Kup sobie porządne tabletki Jak będziesz brał regularnie to penis powiększyć się o 3 czy 4 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 cm we wzwodzie, dodatkowo jest bardzo chudy. Ma w obwodzie jakieś 4 cm. Taki przecinek ;/ Już szczerze powiedziawszy jestem zdesperowany.Brałem tabletki przez miesiąc ale przestałem bo nie widziałem efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, weź się uspokój, na operacje bym nie szedł, w niemczech robią coś koło 10-15k eur, 1-2 cm przybędzie w długości w obwodzie nic. Sam się zantanów czy jest coś warte? Różnica rzadna. . . Jedyną sytuacją w której tabletki Ci coś dadzą jest ta w której penis nie dostaje max krwi, jeżeli w erekcji masz bardzo twardego to Ci to nie pomoże. Ale penisa da się powiększyć też poprzez ćwiczenia: jelq + pompka. Da się coś ugrać, szczególnie na obwodzie. Sam próbowałem ze 3 mc, przyrost gdzieś tak z 1cm na długości i obwodzie, ale to jest czasochłonne (rano,wieczór). Nawet panna stwierdziła że urósł. Poszukaj w necie są instrukce, fora, jak masz czas to działaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie. Brakowało Ci konsekwencji Wiele osób mierzy penisa codziennie jak bierze tabletki. I jak nie widzi efektów to po miesiącu rzuca ale taka kuracja powinna być o wiele dłuższa. Nie wystarczy brać tabletek miesiąc. Penis tak szybko nie urośnie na pewno. Trzeba poczekać 3-4 miesiące no i brać regularnie. Jakie tabletki brałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penis complete. Aktualne najmocniejsze tabletki, które działają. Nie jak te tanie na allegro (którymi nawet sobie nie zawracaj głowy). Zamów sobie,spróbuj. Nie ma co narzekać tutaj na forach, ze masz małego penisa. Taka kuracja będzie pewnie o wiele skuteczniejsza niż operacja a przynajmniej nie narobisz sobie problemów. Brałem na początku 2 miechy, potem miałem przerwę miesiąc. I potem znowu 4 miechy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam brałem penilarge i byłem zadowolony. Chociaż penis nie powiększył się tak jak w reklamie o 8 cm hehe ale o 2 cm ( dobre i to). Czytam sobie o penis complete i jeste tm na stronie napisane,że to raczej nie na powiększanie penisa ale na erekcję. Czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na erekcję również. Mają takie działanie. Po prostu ułatwiają erekcje i jak już się podniecisz i jak Ci penis staje to napływa do niego więcej krwi. Jak napływa więcej krwi to powiększają się ciała jamiste. Po 3 miesiącach takiego napływu ciała jamiste zwiększają się już na zawsze. Tak więc o ile penis nie powiększy się w stanie spoczynku to w stanie wzwodu jest wyraźnie większy. Penilarge też znam miałem z nimi małą przygodę kilka lat temu. Są ok, chociaż penis complete moim zdaniem lepsze ( i droższe w sumie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×