Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziesięć miesięcy, po prawostronnej Herni


Gość MARIUSZ 24 LATA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MARIUSZ 24 LATA

Dziesięć miesięcy temu miałem naprawioną przepuklinę prawostronną skośną, za co jestem bardzo wdzięczny. Trzy mięsiące nic nie dzwigałem i czułem że utworzyło się wzgrubienie jakby jakby (spaw) który z czasem się umacniał. Gdy wróciłem do pracy było dobrze przez około 2 miesiące i zacząłem odczuwać coś jak rozpuszczające się zrosty zobrazowane wcześniej jako spaw- taki który wykonuje spawacz.. Przepracowałem jeszcze dwa miesiące ,ale ból narastał aż do momentu w którym uniemożliwił mi chodzenie. już trzy miesiące jestem na chorobowym, ale te zrosty jakby zaniknęły chociaż wszystko jakoś się trzyma boli jakby się rozrywało. Pomimo wszystko doktor powiedział że mam wracać do pracy. Co zrobić gdy ból uniemożliwia mi normalne życie, co mogło się stać? -mam wszytą siatkę ...nie wiem zupełnie co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Czasami zdarza się, że po zabiegu wszycia siatki pacjenci odczuwają dyskomfort. Dobrze skonsultować się jeszcze z chirurgiem. Doraźnie można przyjmować ketoprofen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MARIUSZ 24 LATA

doktor chciał mi zrobić zastrzyk w miejscu w którym stwierdził że wyczuwa nić wszytą do kości, o ile dobrze zrozumiałem ponieważ obecnie pracuję w Londynie od dwóch lat i słabo mówię po angielsku. Odmówiłem nie wiedząc czy na pewno potrzebuję tego zastrzyku bo chyba wspominał że to przeciwbólowo, a nie można chyba ciągle brać zastrzyków? czy można wiedzieć o jaki zastrzyk mogło chodzić? i czy dzięki ketoprofenowi bendę mógł zapomnieć po pewnym czasie że miałem zabieg? i przestać brać szkodliwe na wnętrzności środki? i czy ten ból może oznaczać że będzie mi potrzebna kolejna operacja bo od 14 ego stycznia jestem na zwolnieniu lekarskim i ciągle nie ustępuje?*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×