Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zbyt dużo skóry na penisie


Gość Edward

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat i mam problemy z penisem. Już dawno zauważyłem, że znajduje się chyba na nim zbyt dużo skóry. Mogę normalnie ściągnąć skórkę lecz do pomocy potrzebuję ręki. Czy to samo może przejść gdy mój penis się zwiększy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale normalnie moge zdjąć skórkę i nie mam z tym zadnych problemow nic mnie nie boli ani nie swędzi tylko że podczas zwodu skóra sama mi nie schodzi z żołędzia i musze sobie pomagac przy tym ręką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GAL ANONIM!

Ja Mam tak że Normalnie ściągam Skóre z żołędzia Ale przy pomocy Ręki Mam 16 lat ,to wygloda jak bym mial zaduzo skóry na penisie czy coś z tym trzeba zrobić czy samo sie naprawi przy w zwodzie tez normalnie bez bulu ściągam skóre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wiesz ale masturbacja to grzech ....z którego musisz się wyspowiadać na spowiedzi musisz być świadomy swojego grzechu spróbuj się nie masturbować zobaczysz że bez różanca nie dasz rady szatan tylko czycha na twój upadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam 15 lat : Mam do was bardzo wielką prosbe otoz co mam zrobic bo mam tak ze jak moj penis nie jest w zwodzie to normalnie sciagam napleta tak samo jest w zwodzie ale troche ciezej nic nie boli ale myslę nawet jestem pewny ze mam zaduzo skurki i od jakiegos czasu tak jakby mi sie *rozciął naplet * np to znaczy mam strupa nieduzego na naplecie gdy on sie tak jak by *goji* to moge zdjac napleta ale gdy jest w zwodzie i chcem naciagnac napleta z zołędzia to ten strup mi sie rozszerza i wtedy czuje bol troche wlasnie czytalem o tym ze jak te pekniecia pekaja to sie coraz wezszy robi naplet i niewiem co mam robic narazie nie bede wogule ruszal to niech sie zrosnie a potem jak juz sie zagoi sporoboje naciągnąc napleta jak mi nie peknie od nowa to co jest ok ? mam to odkad pamietam to znaczy te zwerzenie napleta jestem bardzo wstydliwy i uparty i nie chcem isc do lekarza jeszcze 1 jedno pytanie co sie stanie jak sie nie wyleczy stulejki wogule nie mowiąc o jakiegos typu sexie itp.. mowie o jakis chorobach czy cos bo zobaczylem na forum ze moze to sie przemienic w raka a tego sie boje ale mysle ze bardziej boje sie operacji PROSZE O POMOC ZALEZY MI NA TYM ! czy jest jakas mozliwosc ze wogule jak nic z tym nie zrobie to bedzie ok ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 14 lat i mój penis gdy nie stoi ma 9 cm a gdy stanie 14 czy to dobre rozmiary.Ściągnąłem skórkę.Ale gdy mi nie stoi to wydaję mi się że mam za dużo skóry na nim z 2cm iść z tym do lekarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 15 i taki problem że gdy mój penis staje to skórka sama się nie ściąga a gdy che pomoc ręką , tak jakby nie może przejść a gdy stoi to tak jagby był normalny tulko że napletek jes dalej w skórze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość majster wedel

Mój problem polega na tym że nie mogę ściągnąć skóry z grzybka ponieważ na jego dole jest skóra która łączy go z napletkiem i gdy próbuje ściągnąć ja do końca to przez ta skórę na dole zoledzia która łączy się z napletkiem ciągnie go do siebie przed co właśnie nie mogę jej ściągnąć do końca. Co mogę z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem, co Pan Edward. Gdy mi nie stoi penis, to skórka schodzi normalnie, ale gdy już penis stoi, to mam problem z naciągnięciem skórki. Mam za dużo skórki, bo sam to widzę, ale czy to przejdzie z wiekiem? Proszę o odpowiedź. Mam 16 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×