Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stulejka i powikłania operacji


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam ....stulejke W stanie spoczynku bez problemu moge odslonic żoładz członka W czesie wzwodu silnego moge odslonic polowe żołedzi członka W czasie mniej silnego wzwodu okolo 2/3 -3/4 moge odsłonic żoledzi członka Stosunki z kobietami nie stanowia dla mnie problemu ,Stanowia tylko lekki dyskomfort w wypadku silnego podniecenia (dłuzej dochodze ) Mimo wielu lat nie zanotowalem u siebie zadnych powodow do niepokoju i problemow zarowna z narzadem jak i z utrzymaniem czystosci-mam obecnie 38 lat. Z dostepnych informacji w internecie wg podawanych informacji stulejka moze prowadzic do roznych problemow jednak ja takowych mimo 38 lat nie obserwuje W wieku kilunastu lat mialem te stulejke zdiagnozowana jednak z uwagi iz lekarz okreslij ja mianem lekiej nie zdecydowalem sie wtedy na zabieg Prosze przekonac mnie do takiego zabiegu, lub podanie informacji co mi grozi jesli bede w tym stani trwal nadal (zaznaczam ze jestem w stanie zachowac dokladna higiene tych miejsc ) Drugi temat - prosze o podanie gdybym sie ewentualnie jednak zdecydowal teraz na zabieg prosze podanie nastepujacych informacji jaki jest % udzial powiklan w plastyce napletka (przy zalozeniu prawidlowej rekonwalescencji i przemywania pracia po zabiegu) - prosze podac rzad cyfr jesli nie ma jasnych danych na ten temat ? Czy ewentualny zabieg naciecia napletka jaki mi grozi moze byc wielokrotnie powtarzany i ile razy jesli zabieg zostanie wykonany JESLI mimo to napletek w zwodzie nie bedzie chcial zejsc po tym zabiegu ? Jak długo po plastyce napletka dochodzi sie do pelnej sprawnosci seksulanej przecietnie i jednoczesnie prosze podanie z Panstwa praktyki mozliwie dlugiego okresu gdy wystapily by jakies komlipkacje (staramy sie z zona o kolejne dziecko) taki zabieg moze mnie wylaczyc z zycia seksualnego na jakis czas (sadze ze 1 miesiac ) ile wynosil maks czas przy zalozeniu powikaln lub koniecznosci poprawiania zabiegu - jaki Panstwo znaja z praktyki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ni einteresuje mnie obrzezanie a postac stuleki ktora mam jest *lekka* na stronie www.stulejka.com nie ma odpowiedzi na moje pytania w/w strone doklandnie przegladnalem oraz forum na tej stronie Zadalemmam nadziej konkretne pytania oczekuje na nie odpowiedzi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość taki jeden

lekka, lekka, lekka.. dziwny z ciebie czlowiek.. zrozum to ze po jakims czasie byc moze nie bedziesz mogl wogole zciągnąc napletka nawet w stanie zpoczynku jak nic z tym nie zrobisz. tam powstają mikrouszkodzenia ktore sie zablizniają co prowadzi do zweżania napletka. poza tym mase innych chorob mozesz przez to złapac.. lącznie z rakiem pracia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość taki jeden

jesli chodzi o powiklania po plastyce to sie zdarzają.. dlatego ja wybralem obrzezanie :) nie wiem w % jak czesto ale mysle z 10-15% osob musi miec poprawki. jesli to zrobisz prywatnie u jakiegos doobrego fachowca to raczej nie powinnes miec problemow po zabiegu:) jesli o dochodzenie penisa do pelnej sprawnosci to z tym jest roznie.. jedni mają juz po 2tygodniach wszystko ladnie zagojone a inni dopiero po 6.. jesli chodzi o mnie to ja tez mialem lekką - moglem zsowac napletek w czasie spoczynku i wzwodu tylko napletek mi sie blokowal w rowku za-rząlednym i postanowilem sie obrzezac metodą low and loose i jestem bardzo zadowlony. SEX JEST O NIEBO LEPSZY Chlopie ty nie czekaj z tym.. masz juz prawie 40lat na karku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wypowiedzi niemniej wypowiedz w stylu : *Lekka, lekka, lekka.. dziwny z ciebie czlowiek.. zrozum to ze po jakims czasie byc moze nie bedziesz mogl wogole zciągnąc napletka nawet w stanie zpoczynku jak nic z tym nie zrobisz. tam powstają mikrouszkodzenia ktore sie zablizniają co prowadzi do zweżania napletka. poza tym mase innych chorob mozesz przez to złapac.. lącznie z rakiem pracia* uwazam ze to zwykle straszenie mam 38 lat wiec jesli przez tyle lat nic sie nie dzialo wiec dlaczego taki wpis ....(higiene odpowidnia dla tych miejsc zachowuje ....) po za tym jesli wybrales obrzezanie wiec nie mozesz byc wiarodajny dla mojego problemu gdyz ja chce zachowac napletek jesli woogule zdecyduje sie na ten zabieg ..... Kolejny temat na stronie www.stulejka.com nie ma konkretnych informacji o na tematy o ktore pytałem nie ma np instrukcji dla tyc co chca metoda cwiczen usprawnic swoj narzad ani praktyki na ile to jest mozliwe i np innych sposobow np stosowaniu przy tym jakis masci .... Chcialbym zeby na ten temat wypowiedzial sie specjalista po prostu a moze by zastosowac masc np Kuterid i doprowadzic do pelnej sprawnosci nieinwazyjnie (bez skalpera)? Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość taki jeden

masc moze pomoc noworodkowi.. w twoim wieku raczej nie pomogą sterydy itp. chcialbym ci powiedziec ze ja cie nie strasze.. siedze w tym temacie kilka lat i powiem ci ze na 99% jak nie chcesz miec tego dyskomfortu to bedziesz musial isc pod skalpel.. moze napisz tu - do tego pana (jeden z lepszych specjalisow w polsce to u niego mialem zabieg) napewno ci pomoze http://www.poradnikzdrowie.pl/eksperci/ekspert/urolog/adam-zakoscielny/6/13/1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mialem *lekka* stulejke i wczoraj podjalem sie zabiegu... operacja byla dosc bolesna momentami, najgorszy moment byl przy podaniu znieczulenia... nie wiem jeszzce ile sie dochodzi do siebie ale lekarz mowil ze 2-3 tyg... szczerze patrzac teraz na swojego penisa jestem przerazony tym jak on wyglada.... nie wiem czy lekarz cos spierdolil czy to poprostu tak po operacji... ALE wiadomo jak to faceci dbaja o swoje przyrodzenia *) aaa i dodajac... jezeli lekarz mi cos spierdolil to go dorwe po pracy i zabije chuja, a wczesniej obetne mu pol napleta i obrzezam przed smiercia zeby wiedzial co mi zrobil... zaluje zabiegu i drugi raz bym sie nie podjal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Pawła, ja mam 46 lat i w zasdzie do 44 roku miałem dokładnie opisana przez Ciebie dolegliwość. Pojechałem do tropikalnego kraju, złapałem grzybicę i zaczęło się. Stulejka tak zarosła i zbliznowaciała po leczeniu (Chlorochinaldin w masci z Hydrokortyzonem + tabletki + inne masci i kremy Clotrimazolum , Pimafucort). Grzybice zwalczyłem ale napletek zarósł i dał sie odwieżć tylko w stanie spoczynku. Podsdałem sie zabiegowi 16 dni temu. Korekcja napletka i wedzidełka. Bolało dopiero jak ustało znieczulenie. Na poczatku moczenie w rumianku po 30 minut + opatrunki, potem po rozpusczeniu sie nici (8- 10 dzień) smarowanie Contractubexem, , mascia rumiankową + 3 opatrunki z jałowej gazy 1m2. Teraz wychodzę juz na prostą, nic nie boli a napletek zsuwa sie kiedy chce bezbolesnie, nic nie przeszkadza jest OK. Szkoda,ze meczyłem sie z problemem przez 24 lata mojego małżeństwa. Po zabiegu nie sprawdzałem jeszcze uzyteczności sprzetu, czekam az do końca sie wygoi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie nic ci nie grozi nie rób żadnej operacji poszukaj informacji o tych który zrobili zabieg za dorosłego i żałują nie mogą dojśc podczas stosunku mają blizny nadwrażliwość czyli ból i żałują zabiegu żyj jak żyjesz i się ciesz ze ciebie nie pocięli tak jak mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3lata temu miałem operację na stulejke niestety nie powiodła się a do tego została blizna po tym jak straciłem całkowicie wiarę w jaką kolwiek poprawę wpadłem w depresję i nie odwiedziłem lekarza który mnie operowal ponieważ uważałem że rozmowa z nim nie ma sensu i tylko bym się pogłębiał w depresji ale mniejsza o to teraz jestem gotów się z nim spotkać i chodzi mi to czy jest możliwe żeby po takim czasie wykonał mi korekcje za darmo jako rekompensate??Proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zupełnie się czego bać masz w tej chwili świetne specjalizujące się w tematyce stulejki kliniki takie jak chociażby Łódzkie, Multiclinic Centrum Medyczne, tutaj masz ich stronę i opisany problem stulejki - https://multiclinic.pl/wykonujemy/urologiczna-terapia-laserowa/laserowa-korekcja-stulejki/ to co ja mogę poradzić to po prostu skontaktować się z nimi, opisać problem, umówić na wizytę i niech lekarz wytłumaczy resztę z najważniejszych kwesti dochodzi się do siebie ok. 3 tygodni - taki bardziej dyskomfort niż ból, zabieg sam nie boli, nie ma się czego obawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×