Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Sport i bóle po wycięciu pęcheżyka żółciowego


Gość byku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam kilka pytań odnośnie sportu i dolegliwości po operacji woreczka żółóciowego metodą laparoskopową. Jest juz 8 tygodni po wycięciu i czy moge wrocic do sportu a konkretnie wznowic treniengi piłki nożnej (ktos mi powiedzial zebym poczekal bo moze wystaic przepuklina pooperacyjan -czy to prawda?) A drugie moje pytanie brzmi, od czasu do czasu pobolewa mnie tak samo jak przed operacją (chodz ataku juz nie mialem) po srodku brzucha tam gdzie konczą sie żebra oraz podczas oddawania moczu przeważnie rano jak jzu pęcherz jest pusty takie uczucie zaciskania pecherza, podobne bole mialem tuż po operacji. Czy to moga być skutki uboczne operacji ten pęcherz i ten bol pod klatka piersiową. Z góry dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Tak, można już wrócić do sportu jeśli był to zabieg laparoskopowy. Co do opisywanego bólu musi zbadać Pana lekarz, ewentualnie wykonać usg jamy brzusznej. Wtedy będzie można powiedzieć coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, juz jestem po badaniu USG i lekarz powiedizl ze wstko ladnie sie juz zagoiło, moge jesc wszystko ( z głową) ale jest jedne warunek. Te bole sa spowoowane tym ze przyjmowalem posilki w duzych ilsociach naraz, teraz mam jesc czesto np co godzine ale mniejsze porcje zeby watroba wszystko przemielila sobie i faktycznie dzisiaj to przetestowalem i bolu rano nie mialem.Dzieki za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×