Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kuje mnie w lewej części klatki piersiowej


Gość Dawid z Poznania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawid z Poznania

Mam 13 lat i od około miesiąca kuje mnie w lewej częsci klatki piersiowej. Kuje przez 15-20 sekund i przestaje. Jestem dosyć nerwowy. Najczęsciej to występuje jak coś cięrzkiego drzwigam albo jak się czymś denerwuje. Martwię się troche tym. Prosze o odpowiedź co mam zrobić i dlaczego mnie kuje ? Czym jest to sprowokowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Najlepszym rozwiązaniem będzie zrobienie ekg i ewentualnie (jeśli nic nie wyjdzie w ekg) echo serca dla pewności. Prawdopodobnie to objawy związane z dojrzewaniem i stresem ale nie można wykluczyć chorób serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie to jakieś nerwobóle wystepujące samoistnie i samoistnie ustępujące nie wymagające specjalnego leczenia. Jednak o swych dolegliwościach poinformuj rodziców. Trzeba pójść do pediatry, gdyż czasem takie dolegliwości mogą być także związane z chorobami serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Medyk 3 roku.

Dawid!Bóle z lewej strony,mogą być spowodowane chorobą kręgosłupa,a która może się wywodzić z nieprawidłowego siedzenia w szkole,skrzywieniem kręgosłupa.A tak naprawdę,to czas już iśćbez mamusi do lekarza,masz 13 lat.I jak Ci radzi kolega wyżej,konsultacja pediatry nie zaszkodzi i nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie od ok 2 dni boli mnie serce oraz pod nim raz bóle się nasilają a raz ustępuja nie wiem czy to jest spowodowane, czy trzeba się udac gdzieś konkretnie do specjalisty czy wystarczy wizyta u lekarza rodzinnego proszę o w miarę szczegółową odp... z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! od wczoraj wieczorem mam bule w okolicach platki piersiowej i pod klatką piersiową , do tego ból brzuch i zabużenia równowago . Niewiem co to może byc , bardzo sie boje ze to coś poważnego nie moge spać po nocach nigdy wczesniej nie miałem czegoś takiego . Niewiem czy udać sie z tym do lekarza czy przeczekać może przestanie . Bardzo prosze o odpowiedzi co możecie mi doradzić? gdzie powinienem sie udać? do jakie specjalisty ? dodam ze mam ataki paniki i pomaga mi swierze powietrze i wtedy czuje sie lepiej ....mam 16 lat 172 cm wzrostu i 56 kg wagi . Z góry dziekuje !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! od wczoraj wieczorem mam bule w okolicach platki piersiowej i pod klatką piersiową , do tego ból brzuch i zabużenia równowago . Niewiem co to może byc , bardzo sie boje ze to coś poważnego nie moge spać po nocach nigdy wczesniej nie miałem czegoś takiego . Niewiem czy udać sie z tym do lekarza czy przeczekać może przestanie . Bardzo prosze o odpowiedzi co możecie mi doradzić? gdzie powinienem sie udać? do jakie specjalisty ? dodam ze mam ataki paniki i pomaga mi swierze powietrze i wtedy czuje sie lepiej ....mam 16 lat 172 cm wzrostu i 56 kg wagi . Z góry dziekuje !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roksana

Cześć Też mam 13 lat boli mnie pod piersiami po lewej stronie ale nie wiem czy to może być że Piersi rosną czy co tylko chodzi o to że jeden mnie boli pomóżcie plis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×