Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Co robić aby napletek schodził z żołędzia?


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz

Mam 16lat i myślę ze nie powinienem mówić mamie o takim problemie a mianowicie chodzi mi o to: co mam robić aby mój napletek schodził z żołędzia? Wiem ze powinienem iść do lekarza lecz chce poznać inne sposoby które pozwolą mi na swobodne ściąganie skóry z penisa. Czy da się ją jakoś rozciągnąć np. przez regularne próbowanie ściągania jej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem z tym u lekarza. Już mi prawie cały napletek schodzi z żołędzi :) ćwiczyłem regularnie i pomogło. tylko teraz zrobiła mi się mała ranka na wędzidełku wiec muszę poczekać aż mi się zagoi i znów wracam do ćwiczeń. tylko obawiam się ze moje wędzidełko jest za krótkie wiec jak będę pewny ze tak jest to już na pewno udam się do lekarza ale będę się starał pomóc sobie sam przez ćwiczenia jakie robiłem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu cały czas próbuje sciągnąc skure z napletka i w stanie spoczynku i w stanie erekcji. Naciągasz do tąd az poczujesz ból przytrzymujesz pare sekund (ok 2-3) i powtarzasz cwiczenie. polecam tez w gorącej kompieli próbowac. powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, tylko nie bez kremów zrobisz sobie lipe, masz ranke na wędzidełku, bardzo latwo o grzybice i inne choróbksa, jezeli wedzidełko pękneło, to masz problem, bo masz i za krótkie, i za gwałtownie wykonujesz cwiczenia, do urologa prywatnego za wizyte od 60-100zl idz i Ci powie wszytkko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ja mam taki problem: napletek schodzi lekko z trudem bo nigdy tego nie robilem ale jak juz sciagne jest wszystko ok ale nie wiem dlaczego ale zaladz mnie piecze i szczypie jak dotykam a nie mam zadnych zaczerwien, krostek, i czegos innego i nie wiem co robic. Mam 17 lat. Prosze o pomocy z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja niedawno myslalem ze mam stulejke. Powiedzialem rodzicom i udałem sie do prywatnego urologa , powiedzial mi ze nie mam stulejki tylko napletek jest za malo rozciagniety. Wiec nie oplaca sie czekac , radze wam isc jak najszybciej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kurwa mozna w ciagu kilku dni sciagnac napletek zebym mugl bzykac sie z dziewczyna bo cos mi sie wydaje ze mez zciagnietego to jest nie mozliwe blagam o pomoc odpisz kto szybko ma 15lat i kutasa dlugoszici 13 cm okolo mozna cos zrobic zeby co by myli dlusi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 13 lat i naplet schodzi mi z grzybka na sile i zostaje fałdka i są problemy ze wciągnięciem skóry z powrotem. Bałem się gdy mi *stoi* bo chyba by bolało. Po urodzeniu przeszłem operacje na stulejkę. Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich powyżej 15 lat. Załamka. Macie internet więc poczytajcie a kto nie ma to do lekarza. Albo walcie gruchę 3 razy dziennie przez miesiąc, używając dobrego smaru ŁT40 lub gęstego oleju 15/50. He! He!Do wszystkich powyżej 15 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku kiedy napletek nie schodzi do rowka zażołędnego w trakcie wzwodu należy etapowo starać się go ściągać w trakcie kąpieli ale jedynie gdy jest nabrzmiały bo w spoczynku tylko się napyta biedy sam to przeżyłem pewnego razu w spoczynku chciałem ściągnąć skurę z prącia i co prawda zeszło jednak nie chciało wejść  spowrotem najgorzej gdy zesztywniał  próbowałem do oporu gdy mi stanął we wzwodzie było tym trudniej bo czubek prącia jest najbardziej wrażliwy na dotyk a wtedy był nie osłonięty i bolało  nasunąłem napletka  spowrotem ale plus tego jest taki że teraz problem stulejki mam za sobą i mogę napletek ściągać jak chcę i nasuwać spowrotem i wszystko dzieje się bezboleśnie.

Oczywiście to tylko porada zrobisz jak będziesz uważał za stosowne.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×