Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przepuklina odcinka lędźwiowego


Gość Anna A

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anna Alicja

Pytanie moje dotyczy czy przy tej przepuklinie istnieje możliwość rośnięcia tej przepukliny i powiększania obwodu brzucha od części pępkowej w dół? Doktórka u której byłam na moją prośbę o skierowanie na rehabilitację powiedziała, że na to się nie umiera, na pytanie, które zadałam na początku w ogóle mi nie odpowiedziała. Czy przepukina ta może uciskać na pęcherz moczowy? Czy mozna ją operować, jak wygląda taka operacja? Chciałam się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat. Czy jest możliwość konsulktacji u Pana Doktora w szpitalu czy klinice, czy jest potrzebne skierowanie od lekarz pierwszego kontaktu, jestem z Częstochowy. Jeżeli tak to proszę o podanie adresu oraz telefonu do kontaktu z rejestracją dni i godzin w jakich Pan doktór pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Nie wiem dokładnie o co pani chodzi w stwierdzeniu przepuklina odcinka lędźwiowego. Czy chodzi pani o przepuklinę brzuszną umiejscowioną w okolicy lędźwiowej. To bardzo rzadka forma przepukliny. Jednak najlepiej będzie, żebym Panią bezpośrednio zbadał i dopiero wtedy wszystko wytłumaczył, zadecydował o dalszym postępowaniu. Kontakt ze mną zawarty jest na stronie http://zapytaj.echirurgia.pl/ Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to czytam to nie wiem czy dobrze robię że idę na tą operację mam przepuklinę na odcinku lędzwiowym nie mam bardzo silnych bóli nogi ale ból w odcinku lędzwiowym jest codziennie od paru lat .Lekarz kwalifikuje mnie ponieważ przepuklina ma 9mm i może uszkadzać nerw po czym mogę ciągnąć nogą ale strasznie się boję .A jak pomyślę o narkozie to długo trwa oby się obudzić i było wszystko ok .pozdrawiam Wszystkich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×