Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Laparoskopia żylaków powróżka nasiennego 16-latka


Gość Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maciek

Witam byłem u lekarza urologa i stwierdził on żylaki powrózka nasiennego jestem zapisany na operację 1 czerwca wybrałem metodę laparoskopii wydaje mi sie ze jest lepsza bo blizny ni beda tak widoczne. Czy po wykonaniu operacji zylaki w mosznie zmniejszą sie?? Czy operacja wpłynie na moje przyszłe życie seksualne?? Intensywnie ćwiczę na siłowni i gram w piłke nożną zpana wypowiedzi wywnioskowałem ze po 2-3 tyg mozna wszystko normalnie robic tylko czy bede mógł dalej intensywnie cwiczyc na siłowni i czy nie uszkodze w ten sposób tych zył. Maciek 16-lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Operacja polega na usunięciu żylaków dlatego powinny one znacznie się zmniejszyć lub nawet zaniknąć. Operacja nie powinna mieć żadengo wpływu na sprawność seksualną. Będzie można swobodnie uprawiać sporty jak dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michal z Bagien

siemka ja mialem 17 lipca zabieg tego roku. juz jestem u siebie w domu po udanym zabiegu. tez jak Ty mam 16 lat. lekarz stwierdzil u mnie zylaki obustronne lecz w niewielkim stopniu po prawej stronie a po lewej radzil wlasnie zabieg. wybralem metode laparoskopii. tylko 3 dziurki w brzuchu troche szwy ciagna ale da sie z tym zyc. za 9 dni mam wybrac sie na sciagniecie szwow. 3 tygodnie od zabiegu mowil ze mozna juz normalnie funkcjonowac tylko wczesniej przez te 3 tygodnie trzeba o siebie dbac. zadnego wysilku, jazdy rowerem, plywania. pan doktor powiedzial rowniez ze jadro nie uleglo podniszczeniu i daje prawie 100 szanse na to ze bede mogl w przyszlosci robic dzieci:P takze nie ma sie czym przejmowac jak dobry lekarz to zabieg sie udai wszystko bedzie dobrze:) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×