Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy da sie powiększyć penisa


Gość Envy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Obecnie mam 25 lat. Mój penis ma 10 cm w stanie wzwodu. Przez to mam bardzo duze problemy z kobietami.Nie jestem w stanie się do żadnej zbliżyć. Mam jedno przykre doświadczenie jak kobieta wyśmiała wielkość mojego penisa tak wiec obecnie nie mam zupełnie ochoty na kolejne zbliżenia. Wszystko blokuje mnie psychicznie. Czy są może jakieś bezpieczne sposoby na to aby powiększyć penisa? Słyszałem o operacji ale czy taka operacja nie ma aby skutków ubocznych? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie, ... kobiet jest na pęczki, tym bardziej z powodu ich kłopotami z osiągnięciem orgazmu, przez co liczą, że penis ogiera rozwiąże problem. Nic z tych rzeczy.
Info dla obu płci: łechtaczka kobieca za pośrednictwem której kobieta uzuskuje orgazm, leży parę cm poniżej spojenia łonowego, i wystarczy penis nawet 4cm beleby stał minimum 10 minut, gdyż tyle czasu wymaga kobieta stymulacji by szczytować.
Powiększyć mkożesz przez ćwiczenia, po prostu "bicie konia" dłonią naoliwioną olejem słonecznikowym. Ponoć dobre są też tabletki Penilarge, ale sam nie brałem.
Wyguglaj fizjologię i filozofię seksu, a dowiesz się więcej i w innych dziedzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest juz wiele już o tym tematów.
Powiem tak operacja może się udać nie udać, i ryzyko efektów ubocznych jest zawsze jak przy każdej operacji.
Moim zdaniem powinieneś zacząć od tabletek, ale od takich prawdziwych naturalnych z certyfikatami bezpieczeństwa typu penilarge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zamówiłem sobie na początek ten penilarge, zobaczymy jakie przyniesie efekty. Poszperałem trochę w sieci, sprawdziłem skład i wydaje się być skutecznym i neutralnym dla zdrowia. Jak będę pamiętał, to wróce do tego wątku z czas jakiś i napiszę jakie były efekty. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie daj se spokój z tymi tabletkami. Jeżeli nie masz problemu z erekcją, wypełnienie krwią jest właściwe (penis jest bardzo twardy) to ci nic nie dadzą, szkoda zdrowia. Jedyne co w moim przypadku zadziałało (co zauważyła moja uwczesna dziewczyna) to ćwiczenia jelq. (Znajdziesz na necie) plus może pompka próżniowa i masa wolnego czasu. Gdzieś kiedyś koleś na forum o powiększaniu opisywał swoją 3 letnią przygodę z jelq i pompką i miał ładne efekty ale miał wyjęte te 1-2h z życia dziennie. Żadne tabletki tylko ćwiczenia, a na lepszą erekcję spróbuj jeść duże ilości arbuza przez jakiś czas. A jak już zakupiłeś te tabletki to sprawdź tam skład, w większości to jest tribulus po zawyżonej cenie. Swoją drogą po tribulusie i arbuzie miałem poranne erekcje na poziomie hard (takie ciśnienie że bolało) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×