Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Naturalne środki na potencję


Gość Vertss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałam tutaj porozmawiać o naturalnych środkach na potencję. Mianowicie mąż ma lekkie problemy. Podejrzewam,zę to przez stres w pracy. Nie ma możliwośći rezygnacji tak wieć chciałabym aby jakoś się wspomógł ziołowym środkiem bo wielokrotnie przekonałam się,że takie leki mają lepsze działanie od tych aptecznych.

Jakie bezpieczne ziolowe środki na erekcję możecie polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie o Penis complete. Mój maż przyjmował to przez prawie 3 miesiące bo miał podobne problemy. Wybrał się do urologa i ten polecił mu ten środek bo powiedział,ze nie ma sensu na poczatku truć się viagrą. Efekty widać mniej więcej po miesiącu ale trzeba pamiętać aby przyjmować to regularnie. Nie jest to taki rozreklamowany środek ale ma lepsze działanie niż większość tych reklamowanych w tv.

Obecnie juz nie przyjmuje bo postaowił zrobić przerwę ale widzimy,ze efekt jest stały. Pomimo tego,że nie bierze nie ma już problemów z erekcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RonaldtwirM

Mi tez przeszkadza nazwa ziołomiód, ten wyrób powinien nazywac się albo słodzik ziołowy ,albo słódź ziołowa ot to tak sobie to wytłumaczyłem po chłopsku bo prosty chłop jestem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eterna

No właśnie nas też interesowałoby coś takiego... może bardziej mojego faceta.
Chodzi o to, że często mu się chce, ale nie domaga - sorry, za ten kolokwialny język, ale jest właśnie tak jak pisze.
Czy daje jakieś efekty uboczne? Czy potrzebne jest na niego recepta? Czy dostępny będzie w aptece?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już się tym interesował i coś sobie zamawiał tylko sama o tym nie wiesz... Ogólnie mężczyźni są bardzo wrażliwi na punkcie tych spraw tak więc dla niego jest to bardzo duży stres. Penis complete nie jest na receptę bo jest to ziołowy srodek. Z tego też powodu nie daje żadnych efektów ubocznych ( chociaż mój mówił,ze wydaje mu się,ze częściej mu po tym staje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×