Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały penis 13-latka


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nieznajomy

Witam!Mam 13 lat i 2,5 miesiąca do urodzin:)Mam problem..mój penis ma w zwodzie 8-9cm , a w zwisie 5-6cm.Mam średnie owłosienie.Jeszcze napletek nie wypuścił żołędzia.Nie miałem jeszcze wytrysku.W szkole, gdy się przebieram na w-f wstydze się iż inni chłopcy mają więcej w majtkach^^.PROSZĘ O POMOC!!!Z góry dziękuje.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnosnie wielkkosci penisa.Jaka wielkosc powinien miec w wieku 16 lat? Wydaje mi sie ze moj penis jest maly, rozmiar mojego penisa w spoczynku to 5-6cm a w trakcie wzwodu: 10-11cm. Dodam tez ze moj penis jest krzywy mianowicie opada w dół podczas wzwodu jest taki zakrzywiony jak banan. prosze o pomoc,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W marcu mam 14 urodzinki Mój penisa w spoczynku ma 6,5cm a wzwodzie ma 14cm Jest owłosienie Jest wytrysk nie wiem z jakiego powodu od 12 urodzin. To dobrze? ( penis jest krzywy od masturbacji prawą ręką, ponoć masturbowanie lewą pomaga )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 13 lat i 10 miesięcy mój penis w stanie spoczynku ma 3-5 cm a wzwodzie ma jakieś 10 cm. Lekkie owłosienie Sperma tez ale troszke tryska. ale nie wiem co z ukształtowaniem, ponieważ z jednej strony ma taki jak powinien mieć kształt a z drugiej zarosło mi i nie wiem czy mam sie udac do lekarza ? powiedziałem rodzicą o stulejce w wakacje. I mama powiedziała mi ze mam ćwiczyć przy kompieli. Powiedzcie czy mam isc do lekarza a dokładne badania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek

Witam mam 13 lat i mój penis we zwodzie ma 6,7 cm a w spoczynku 2,3,4cm Proszę powiedzieć mi czy to normalne? A i jeszcze jedno skóra nie z chodzi mi z żołędzia Błagam o pomoc Chciałem dodać że się strasznie wstydze przebierać na w-f co mam robić błagam *załamka* A i mam jeszcze pytanie czy jak już z wieliim szczęśiem urusł mi to czy da się zdjąć do końca skóre? aa i jescze jedno mój penis staje mi z byle powodu na lekcji wstydze sie isć do tablicy prosze pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 12 lat i 4 miesiące do urodzin. Mój penis ma jakby 3 etapy: normalnie ma 2-3cm między wzwodem a opadnięciem ok. 6 a podczas wzwodu ok 8-9cm nie mam spermy ani owłosienia. napletek nie schodzi podczas wzwodu ani leżenia ale mam możliwosć zciągnięcia napletka z żołędzia. Czy ze mną wszystko ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 13 lat. Mój penis ma 7 cm podczas wzwodu a 3-4 cm normalnie, owłosienie mam lecz nie za wielkie. Podczas wzwodu napletek nie odkrywa żołędzia, lecz mam możliwośc zciągnięcia napletka. nie mam wytrusków. czy to normalne że napletek nie odkrywa zołędzia? czy mam stulejke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 15 lat i mam pewien problem. Gdy mój penis jest w stanie normalnym *) napletek sciąga się bez najmniejszych problemów i jest naciągniety ,,cały*. Jednak gdy jest on w wzodzie napletek sam schodzi tak do 3/4 i potem musze sam go ściągnąć. Jak już sciągne napletek za żołedziem mam taką dużą fałde. Dopiero gdy ją naciągne ona znika. Lecz gdy puszczę rękę ona znowu jest. Proszę powiedzieć mi czy jest to groźne ? Do tego dodam że mój penis jak na mój wiek jest dość mały. W spoczynku 5cm i wzwodzie 13cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj penis nie rosnie od urodzenia, mam 12,5 roku, 5 cm w spocyznku, 7,5-8 w erekcji. Napletek nie wypuscil zoledzia. na zoledzi jest spore zaczerwienienie i zwisa mi skura z napletka ok 0,7 cm. owlosienia mam duzo nie leciala mi sperma ale dziwi mnie ta czerowna duza kropka. pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję Mi się, że mam jakiś problem z penisem. Gdy mój członek jest w stanie w spoczynku ma około 6 cm, gdy dostaję erekcji ma 13~~ cm. A Moim problemem jest to, że skórka nie schodzi z żołędzia nawet przy erekcji. Nie mogę ej w ogóle zdjąć. Co mam robić? Proszę o pomoc PS. Mam 13 Lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×