Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały penis 13-latka


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz

Witam , Mam 13 lat i 4 miesiące. Mój problem polega na malym penisie . Odkąd sięgam pamięcią mój penis zawsze był taki sam.. Nigdy nie urusł . Jestem juz w 6 klasie i niedlugo ide do gimnazjum. Penis w stanie spoczynku ma 4-5 cm natomiast w stanie erekcji 7-8 cm. Czy to jest normalne że nierośnie ? Czy to coś poważnego ? Czy moge powiedzieć o tym rodzicom ? Gdzie mam sie udać ? Bardzo proszę o pomoc , widzialem penisy u kolegów w moim wieku i są wiele wiele większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Na pewno o tym fakcie należy poinformować rodziców. Bez badania treudno mi ocenić czy wszystko jest w porządku. Zapewne trzeba będzie odwiedzić pediatrę, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam,ze twoj penis nie jest wcale maly,tylko normalny.Wiekszosc chlopakow w tym wieku ma podobne rozmiary.Wiem bo od zawsze chodze na basen,do sauny,rozmawiamy z kumplami.Dopiero jak skonczylem 16 lat to cos bardziej sie ruszylo.Zaczely mi tam rosnac wloski i powiekszyl sie czlonek. Wazne jest skad czerpiesz wiedze na te tematy. Nie daj sie zwiesc! Wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy rozwija się inaczej. jeden wcześniej drugi później. nie ma reguły na to. ja dla przykładu zacząłem dojrzewanie dopiero w wieku 15 lat. jeśli macie jakieś wątpliwości (mały penisa, brak owłosienia) skontaktujcie się z endokrynologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a temu co rosnie to gratulujemy rozmiaru... i fantazji no i oby w łóżku się sprawdziła *) Chłopaki tak jak xdd zauważył nie liczy sie wielkość tylko jakość. Ja mam 28 lat, rozmiarem nie grzesze, zbyt prosty to *ON* nie jest :) ale moja kobieta jest zadowolona od kilku lat i jak sama twierdzi nie zamieniła by go na żadnego innego. Tak więc Panowie głowy do góry :) I do przodu *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmiar czy wykrzywienie to zaden problem. wydaje mi się że mam za krótkie wędzidełko przy masturbacji to nie przeszkadza a co dalej nie wiem . oby okazało się że urośnie i nhiebedzi potrzebna operacja . terz mi problem mały penis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 15 lat i chciałbym się dowiedzieć, ile centymetrów powinien mieć mój penis. Ile wynosi *średnia* pozwalająca na sprawienie przyjemności dziewczynie? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość madafaka

Moj boze, nie njo macie dopiero 13-15 lat a sie pytacie jaki powinien byc. Kazdy czlowiek jest inny. Ma inny kod DNA nie martwcie sie zacznie wam **rosnac** wtedy kiedy nadejdzie na to pora. Nie ma zadnego wzoru na **srednia wielkosc penisa** tak jak pytal sie **d**.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość madafaka

Cytuje:** Mam 15 lat i chciałbym się dowiedzieć, ile centymetrów powinien mieć mój penis. Ile wynosi *średnia* pozwalająca na sprawienie przyjemności dziewczynie? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.** Sluchaj chlopcze pamietaj ze w swietle prawa dziewczyna moze miec partnera seksualnego jak ma ukonczone 16lat. Zaczniecie wczesniej to bedzie uwazane jako GWAŁT!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _________?

ja mam 12 lat i 3 miesiace i muj penis we wzwodzie ma 11,5cm a w stanie spoczynku 5cm niepokoi mnie tylko to ze poranne wzwody trwaja tak długo wczesniej tylko po skorzystaniu z toalet penis opadał a teraz dopiero w szkole przszkadza mi to poniewarz muj penis ma durzo w obwodzie i jest bardzo sztywny w trakcie wzwodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam 12 lat i uważam że mam zbyt małego penisa. ma 5-6 cm w spoczynku podczas erekcji dochodzi do 9-11 cm. napletek jeszcze nie wypuścił żołędzia. Czy to jest normalne. Czytałem o *Stulejce* na wikipedii ale podczas erekcji nie odczuwam bólu i ucisków. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc... 1.Mój penis ma przy wzwodzie ok. 10 cm, a przy zwisie 7 cm. Czy to dobrze? 2.Mój penis najczęściej nie *staje* do przodu tylko bardziej do góry. Nie mam z tym problemu - znaczy że mnie nie boli ani nic. Ale czy to normalne... PS.Mam 13 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×