Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały penis 13-latka


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 11 lat 1 miesiąc temu miałem urodziny i gdy zwisa ty mam 4-5 cm a w zwodzie mam 7-8 czy to dobry wynik ? Sperma mi nie leci. I napletekk nie odkleja się od żołędzia. PS Chodzę na szkołę pływania i jak się przebieramy to widzimy wszyscy nasze penisy Ale jak się przyjże to wielkoscią tam nie świecę bo inni mają 1-2 cm więcej. Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze dlatego ze zacząłes szybciej dojrzewac ? Niektórym zaczyna rosnac w wieku 12 a niektorym dopiero w wieku 15-16 lat, no ale lepiej byc debilem i sie smiac z innych kolegów ktorzy pozniej dojrzewaja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blagam was ludzie nie czytajcie rzeczy w internecie bo nie wiecie czy to akurat nie producent wypisuje komentarze pozytywne na temat swojego leku czy to lekarz jakis sie nie reklamuje...

 

nie wiem czy byles z tym u urologow (a najlepiej andrologow) ale odpowiedz jest prosta - NIE da sie skutecznie wydluzyc penisa. wszystkie te metody typu kwasy hialuronowe, operacje wydluzenia pracia, pompki czy suplementacja - to jest ŚCIEMA i wyłudzanie kasy. to naprawde nic nie pomoze, a wrecz odwrotnie - moze ci zaszkodzic.

 

 

a jezeli chodzi o maly rozmiar penisa w mlodosci - jesli macie taki niepokoj, to idzcie do urologa (najlepiej androloga) i do endokrynologa. zrobcie badania krwi - testosteron, LH, FSH.

byc moze macie niedobor testosteronu, hipogonadyzm, zle dzialajaca przysadke mozgowa albo jakis problem z jadrami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam 24 lata i penis zatrzymał się w wieku 10 lat na dodatek mam problemy z napletkiem i z małym nasieniem nigdy nie miałem polucji i porannych wzwodów nie wiem jak to jest możliwe że mi przestał rosnąć czy można jakoś dowiedzieć się dlaczego takiego mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×