Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Agnieszka

Kolano po artroskopii, strzelanie, ból brak wyprostu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka

Dzień dobry,

mam 27 lat I jestem po drugiej artroskopii kolana prawego (pierwsza 2,5 roku temu), druga 4 tygodnie temu. Usunięcie przerostu błony maziowej, ciała Hoffy w obu przypadkach, oba zabiegi były po urazie. 

Drugi uraz w czerwcu 2020, w wyniku przeprostu kolana.
Przerobiłam rehabilitacje, zastrzyki w kolano, 2 miesięczny wypoczynek nieobciążający nogi i nic nie pomogło. 
5 ortopedów (4 prywatnie i jeden na NFZ) każdy mówił, że uszkodzone jest co innego (lekarze w szpitalu przez zabiegiem tez, każdy z nich stwierdził co innego, finalnie operowano mnie i zrealizowano tylko to co było na skierowaniu od lekarza z NFZ). Czyli błonę maziowa. Miałam około 5 usg w odstępie co 2 miesiące, rezonans, historie leczenia. 

Rehabilitacje z fizjoterapeuta zaczęłam 7dni po zabiegu oraz praca w domu na rozciąganie mięśni, rozluźnienie itd. Jednak mam kilka problemów: 

- kolano zaczęło się blokować i przeskakiwać boleśnie 

- przy przeskokach strzela głośno  

- kolano nie prostuje się w 100% tak jak lewe

Lekarz ortopeda, podczas kontroli 2 tyg po zabiegu sprawdził tylko czy ruchomość rzepki jest poprawna, kiedy mu powiedziałam o powyższych problemach powiedział ze on nic nie wie na temat tego kolana bo nie on operował. 
Dziś mija kolejne 2 tygodnie, chodzę o własnych nogach bez kul ale problem strzelania i blokowania jest ciągły. 
Nie wiem już co mam z tym zrobić. Bo po zabiegu czuje, ze sprawność w kolanie zamiast się poprawić to się pogorszyła. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.