Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zmniejszona ochota na seks


Gość Darkim

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co się dzieje, ale mam zmniejszoną ochotę na seks a dopiero jestem w wieku 35 lat... z czego to może wynikać? Wkurza to trochę bo brakuje jednak tej werwy, tego pociągu który kiedyś się miało ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyźni w tym wieku wiele od siebie oczekują. To wiek sukcesów dla mężczyzn. Generalizując.. Kariera w rozkwicie, ciało w formie, usatysfakcjonowana żona i kochanka, rodzina założona, dom w budowie, życie towarzyskie gra. Świat przyspieszył. Beztroska gdzieś tam została w przeszłości. Może właśnie ta wielopłaszczyznowa ambicja, obawa niepowodzenia tłumi temperament? Czasami dobrze jest wspomóc się suplementami, aczkolwiek na początku polecam zacząć od tych z L arginina jak polecany cum on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mężczyzn bardzo często ochota na seks zmniejsza się z wiekiem. Po 35 roku jest o wiele mniejsza niż w wieku 20 lat. Może za dużo pracujesz? Albo źle się odżywiasz? Wszystko to może mieć wpływ na jakość Twojego seksu. Zastanów się nad jakimiś suplementami diety. Na przykład bardzo fajny jest Cum On. Sam obecnie go przyjmuję. Zwiększa orgazmy, ilość spermy, wytryski. Poza tym zauważ,ze im więcej seksu uprawiasz to tym bardziej Ci się chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w necie składu. Znajdziesz go chociażby na intymnosc pl
Tam w opcji szukaj wpisz cum on. Może nie jest tani, ale tego typu środki poprawiające erekję, zwiększające ochotę na seks tanie nie są. Co tu dużo pisać, zażywasz i jedziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×