Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały twardy guzek poniżej kości ogonowej w głębi ciała i narośl w odbytnicy


Gość Ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewelina

Bardzo prosze o pomoc. Wczoraj podczas kapieli wyczulam maly guzek wielkosci pestki winogrona na tylnej sciance odbytu ale w srodku a nie na jej brzegu, pod koscia ogonowa w ciele na glebokosci 1 cm..guzek jest twardy i boli, wczesniej od jakiegos czasu mam problemy z wyproznianiem sie, na przemian biegunka i zaparcia, wic wczoraj wsadzilam sobie palec do pupy, bo mnie szczypala i piekla i wyczulam obce cialo na sciankach takie miekkie, jestem bardzo zaniepokojona co to jest?mam 43 lata i nie odbywam stosunkow analnych, przez ostatni rok mialam prace siedzaca, wiec moze to hemorojdy, ale bardziej mnie niepokoi ten twardy guzek...prosze Panstawa o szybka odpowiedz o jakas rade, jutro ide do lekarza i o jakie badania powinnam Go poprosic. Mieszkam za granica i mam dobre ubezpieczenie. Pomozcie!!! czy to moze byc rak? jestem matka 24 letniego syna, nie mialam nigdy problemow zdrowotnych..czekam na odpowiedz, prosze. Napisze jutro co lekarz powiedzial i bede na bierzaco z panstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ewelina

Prosze Panstwa odpiszcie mi czy to nie jest to najgorsze o czym mysle, ze to rak odbytu. Czytam od wczoraj o tym w internecie, nie moge spac i jestem niespokojna, nie moge sie na niczym skoncentrowac i ciagle o tym mysle, bo mnie szczypie odbyt i czuje tam goraco..Czy moglam sie zatruc ostrygami, ktore zjadlam. Nie wpadlam wczesniej na pomysl, zeby sama sie zbabac kiedy mialam te zaparcia ale wczoraj zaczelo mnie szczypac. Prowadze bardzo higieniczny tryb zycia i nie prowadze zycia seksualnego od 1 roku, poniewaz moj maz mial chloniaka i przyjmowal chemie/POKONAL RAKA/ ja sie nim opiekowalam i jeswzcze chcialabym sie Panstwa zapytac czy moze ta chemia mogla mi zaszkodzic, poniewaz spalismy razem w jednym lozku, korzystalismy wspolnie z lazienki i pilismy z jednego kubka, czy ta chemia mogla mi zaszkodzic? Prosze niech mi ktos odpowie! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieto spokojnie! Najgorsze co mozesz robic to tak sie sama napedzac. I z daleka od internetu, bo tam same najciekawsze czyli najstraszniejsze przypadki sa opisane. Wszystko co czytasz podziel przez 100. A do lekarza sie wybierz, chociazby po to zeby uspokoic sie jak najpredzej ze nic Ci nie jest. Samobadanie piersi mozesz przeprowadzic, ale odbyt zostaw fachowcom bo sie na tum nie znasz. Ja to kidys przerobilam i macice czy tez szyjke macicy wzielam za guz i lekarz tylko sie rozesmial. Oczywiscie nie namawiam Cie do zlekcewazenia objawow, ale nie histeryzuj bo widze ze jestes w zlym stanie chociazby po tym ze boisz sie ze z meza na Ciebie przszlo. Mi 15 lat temu lekarka probowala wmowic chorobe o wiele straszniejsza niz rak i jakos nic sie nie dzieje a tez dokladnie internet przeszukalam wiec wiem o czym mowie - z dala od internetu. Ja juz dawno powinnam nie zyc, bo to co mi wmawiala nie ma lekarstwa a nie ma znaku choroby. Glowa do gory i duzo spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×