Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zaczerwienienie penisa


Gość Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dziwne zaczerwienienie wokół prącia oraz czerwone plamki na nie możne ktoś wie jak sie tego pozbyć!?. Nie wiem do jakiego lekarza mam sie z tym udac i troche mi wstyd isc z ta sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Trudno powiedzieć czy zmiany powstały na tle uczulenia lub zakażenia. Najlepiej udać się do dermatologa, który zastosuje odpowiednie do charakteru zmian leczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem u dermatologa i powiedział mi je grzybica jaka miałem zeszła wcześniej stosowałem ( Clotrimazolum i Pimafucort ) , lecz dostałem jeszcze ran i zapisał mi Heviran 400mg tabletki i Detreomycyna 2%) mam stosować 7 dni zobaczymy co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, otóż mam lekko zaczerwieniony żołądź członka pod napletkiem. Zaważyłem też, nie wiem co to jest dokładnie, ale chyba łuszczenie się tam naskórka. Co więcej swędzi mnie to co jakiś czas. Mam to od 2 dni. Czy to może być jakaś grzybica? Czy może małe zakażenie które minie szybko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem tylko u mnie pojawiła się ropa (chyba ale nie jestem pewien) wygląda to tak że , najpierw czułem swędzenie i mój żołądź zrobił się czerwony , a na drugi dzień pojawiła się ropa. proszę o pomoc w jak najszybszym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sibąsibą

Witam Moim problemem jest zaczerwienie, które pojawiło się na penisie, jest to czerwona plama na żołędzi, która swędziała i troszeczkę boli ale po umyciu prącia szarym mydłem ( myje penisa szarym mydłem) przestało swędzieć i boleć jedynie nadal jest zaczerwienienie, dodam że często się masturbuje czy to grzybica czy poprostu podrażnienie ? pojawia mi się to od jakiegoś czasu wtedy gdy np. z jakiegoś powodu nie umyje penisa np. dzien w pracy po ktorym jestem tak padniety ze stwierdzam ze umyje sie rano. ale dbam o higiene takie sytuacj sa rzadkoscia coz mi moze dolegac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×