Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból penisa i miednicy


Gość bj

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, boli mnie penis najbardziej przy złamaniu w czasie łagodnego zwisu wyczuwalny jest ból między cewką a ciałami jamistymi od podstawy żołędzia przez cały penis aż do konca krocza między cewką jest żyłka, którą można wyłapać palcami, ktora bardzo boli. Kilkanaście lat temu miałem uraz w cewce moczowej w czasie wzwodu wepchnięto mi cienki drucik do penisa dosc głęboko i było bolesne ukłucie, po tym incydencie penis przez jakiś czas napełniał się krwią i był wzwód, ale żołądz nie mogła napełnić się tak jakby krew tam nie dochodziła, trwało to dosyć długo aż z czasem wszystko wrócilo do normy. Tylko, że od tamtej pory co jakiś czas miałem stan zapalny i ciagle mnie bolało przy zwisie penisa przy kości łonowej, byłem u wielu lekarzy, robiłem usg wiele razy, miałem podobno zapalenie powrozka nasiennego i jakieś płyny między osłonani dostałem leki, ale nic nie pomogło. Ostatnio w październiku miałem zapalenie kosci łonowej, byłem u urologa przepisał ciphin 500, ale nic nie pomogło, miałem też podobno zapalenie pęcherzyków nasiennych, teraz boli mnie cały penis, albo z tyłu miednica tylko w jednym miejscu nad odbytem i tylko z lewej strony. Posiew moczu i nasienia robiłem ostatnio trzy razy i był bez bakteri (-) Proszę o rade jak się leczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi cokolwiek konkretnego doradzać bez badania. Jest Pan pod fachową opieką urologa i z nim należy się we wszystkim konsultować. Jeśli nie ma efektów leczenia trzeba ponownie udać się do niego na wizytę. Dolegliwości związane z okolicą odbytu najlepiej skonsultować z chirurgiem ogólnym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×