Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

polecany lekarz fachowiec od szczelin


Gość Lidia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo proszę o wskazanie specjalisty, który naprawdę zna się na schorzeniu  pt> szczelina,/pękająca śluzówka odbytu, który potrafi pomóc

Nieważne jest skąd, pojadę wszędzie.....mam dwie przeciwstawne opinie: jestem 20 lat po operacji nacięcia zwieracza w związku ze szczeliną, po zabiegu było super, przez 8 lat. Urodziłam 2 dzieci. Problem od 15 lat narasta, mój lekarz mówi o ponownym zabiegu, ale inny lekarz, mówi że to pogorszy sprawę, że absolutnie nie można znów nacinać, że nacięcie pogorszy sprawę. Niewątpliwie moje zwieracze nie działają tak jak powinne, pytanie tylko, czy problemem jest zbyt duże napięcie, czy jednak zbyt małe napięcie? Nie wiem co robić, bo obie opinie zostały wystawione przez dwóch profesorów z dwóch różnych miast. Prawie zapisałam się na ten zabieg, ale chciałam potwierdzić diagnozę na wizycie u innego lekarza i jakże mocno sie zdziwiłam, gdy Ów inny lekarz powiedział zupełnie coś innego. Nie wiem co mam robić. Jestem wytrzymała na ból, ale boję się , ze w związku z tymi częstymi stanami zapalnymi okolicy odbytu, zrobi się jakiś nowotwór. Lidia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×