Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Skrzywienie penisa


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam 19 lat. Moim problemem jest kształt mojego penisa przypomina on dziób ptaka lub kran tzn jest zakrzywiony do dołu podczas wzwodu. Jest to dla mnie dość uciążliwa sprawa ponieważ mam partnerke której niestety nieodpowiada taka budowa ponieważ jest to dla niej bolesne przy stosunku. Poza tym jest to dla mnie dyskomfort psychiczny. Chciałbym to zmienic i szukam pomocy w tej sprawie. Jakie jest najskuteczniejsze rozwiązanie na problem tego typu?? Na jakiej zasadzie to jest wykonywane i jaka jest tego cena??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące obrzęku , lekkiej opuchlizny i skrzywienia penisa w mniej więcej połowie członka w trakcie wzwodu. Do urazu doszło w trakcie stosunku z powodu gwałtownego wygięcia ok. 3/4 tygodnie wstecz . Uprawiam seks lecz z uczuciem lekkiego bólu i częściowego zwiotczenia. Czy można zastosować jakieś maści czy poczekać czy udać się do specjalisty jeżeli tak to do jakiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 19 lat wiem że będę musiał iść z tym kiedyś do urologa ale interesuje mnie czy taki problem jest dość powszechny i czego powinienem się spodziewać po nim. Mianowicie problem polega na tym że zołędzie są jakby przekręcone w lewo o jakieś 40 - może nawet 60 stopni niż to bywa w normalnych penisach w zwodzie wydaje się prostszy ale tu problem sprawia wędzidełko które nie jest zrośnięte centralnie w luke między żołędziami a nasuwa się na lewy co nieco utrudnia ich odsłonięcie i sprawia lekki ból nie mam pojęcia skąd ten defekt nigdzie takiego czegoś nie opisują dlatego czuje się bardzo odosobniony z tym problemem i boje się czy to w ogóle można *naprawić* do tego dochodzi strach przed stosunkiem i akceptacją partnerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 14 lat, mój penia w zwodzie ma ok 14 cm i nie da się nim ruszać w dół. Najłatwiej w lewo a cały czas idzie do góry ok 15° w od linii ciała na stojąco a jak leżę to kładzie się na brzuchu czy to normalne? Poza tym wydaje mi się ze wszystko z nim ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×