Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zrozpaczona mama

Birads 4c- pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zrozpaczona mama

Dzien dobry.

w połowie grudnia wyczułam guza w lewej piersi. Co roku chodze ba usg, rok temu było czysto. Poszłam do mlodego Gin, tylko on miał szybki termin. Nastraszył mnie bardzo. Choć sam twierdził ze Nie wie co widzi. Najpierw mówił ze nie wyglada nowotworowo, potem ze jednak dziwne i ze należy sprawdzić. Birads 4c. Mam już terminy na biopsje gruboigłową. Szukam pocieszenia, może ktoś jest w stanie mnie choć trochę uspokoic bo dla mnie to wszystko czarna magia. 
Widoczny echoujemny obszar 18x7mm, niejednorodny echogennie, z widocznymi dwoma punktowymi obszarami Echododatnimi.zmiana posiada nierówne obrysy, nieco zatarte, rzuca Cień. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje sie

naczynie dające silny sygnał dopplerowski oraz pojedynczy poszerzony przewód mlekowy. Węzły chłonne podpachowe prawidłowe, podobojczykowych nieuwidoxznioni. Budowo gruczołowe tłuszczowa. Twierdził ze to wyglada jak rozszarpana tkanka, jak po urazie,powiedział ze musiałam mieć uraz bo tak to wyglada, teoche jak krwiak, martwa tkanka, ale birads 4c bo On nie wie.

odchodze od zmysłów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.