Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krwawienie w czasie oddawania stolca


Gość Joanna

Rekomendowane odpowiedzi

Moim problemem jest obfite krwawienie w czasie oddawania stolca.Nie sa to hemorojdy poniewaz nie mam zadnego guzka ani nie odczuwam przy tym bolu.Jednak krwawienie jest mocne.Poszlam do lekarza ktory mnie bezposrednio zbadal i stwierdzil ze nic nie moze znalezc.Podobno wszystko jest w porzadku.Odbylam jeszcze dodatkowe,drobne badania lecz rowniez nic nie wykazalo.Stolec mam normalny,prawidlowy.Czasami wystepuja zaparcia a czasami nie.Bylo to juz ponad rok temu.Od tamtego czasu,moj problem(czyli krwawienie) pojawia sie i znika. Dwa miesiece temu urodzilam dziecko.Krwawienie znowu sie pojawilo wraz z hemorojdami.Jednak po miesiacu hemorojd zniknal ale krwawienie dalej sie pojawia-jeszcze silniejsze.Odczuwam przerazliwy bol,mam zatwardzenie.Bol jest tak silny ze pojawiaja sie z tego wysilku zawroty glowy i lzy.Dbam o siebie,zdrowo sie odzywiam ale to w niczym nie pomaga. Nie wiem co mam robic poniewaz wyjechalam z Polski i nie mam kontaktu z lekarzem.Meczy mnie to,dlatego bardzo prosze o rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Problem polega na tym ze mialam robione badania u proktologa poniewaz mialam zazparcia, i pojawiala sie krew przy oddawaniu stolca, lekarz zalecil mi zmiane diety - i pomoglo. Po 8 miesiacach zauwazylam ze po wypruznieniu muszla jest cala we krwi, nie mam przy tym boli ani zaparc! Ale krwi jest bardzo duzo (jakbym wylala conajmniej szklanke) krew jest jasna. co to moze byc?? Prosze o odpowiedz!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×