Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uciekające prawe jądro


Gość Nesh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pewien problem z moim prawym jądrem... Mam 20 lat. Moje lewe jądro jest całkiem normalne i jest większe od prawego (czytałem, żę to normalne i nie należy się tym przejmować). Natomiast mam problem z prawym... W przeszłości czasami zdarzało mi się, że prawe jądro czasami mi uciekało do góry ale zdarzało się to sporadycznie np. po wytrysku. Po kilku chwilach jądro wracało na swoją dawna pozycję. Było to jak miałem jakieś 15-16 lat. Bardzo nie zaniepokoiło to co stało się dzisiaj. Mianowicie podczas masturbacji (chyba) przycisnąłem prawe jądro siadając i ruszając nogą poczułem charakterystyczny ból jądra. Wtedy zobaczyłem, że nie mam prawego jądra. Przykucnąłem i po chwili jądro *wskoczyło* z prowrotem do moszny. Jestem zaniepokojony zaistniałą sytuacją, gdyż od bardzo dawna coś takiego mi się nie przydarzyło. Dodam jeszcze, żę prawe jądro jest mniejsze od lewego i być może dlatego się schowało. Proszę o szybką odpowiedz i ew. do jakiego lekarza mam się udać. Z góry Dziękuję i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie,mi czly czas podczas masturbacji zaraz przed wytryskiem zanikaja oba jadra :) tak jak piszesz zostaja wciagniete do gory.Bardzo dziwnie wyglada penis bez jader!Nie przejmuje sie tym wcale zaczne sie martwic jak nie beda wracac na swoje miejsce jak narazie zanik tra nie dluzej niz minute wiec nie jest zle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne, że w fazie największego podniecenia seksualnego, kiedy kurczą się mięśnie dźwigacze jąder dochodzi do wędrówki jąder do kanału pachwinowego. To krótkotrwały, naturalny stan, nie będący żadną patologią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AwrsomeMe

Ej mam 18lat i czytają troche o tym boje sie. Jedni pisza o bezplodnosci inni o koniecznosci operacji takiego jadra. Nie wiem co robic. W sumie nie pojde do lekarz bo sie wtydze -.- no co? Moze ja nie mam w zwyczaju pokazywania swoich genitali kolesiom O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam podobny problem co pozostali , podczas wytrysku lewe * tym razem nie prawe* jądro ucieka mi do kanału pachwinowego * nie jest to bolesne ale przytłaczające * ja niestety muszę palcem wepchnąć je na swoje miejsce z kanału pachwinowego . jest to przytłaczający problem wcześniej nie zdarzały się takie sytuacje czy podczas seksu czy masturbacji . wiem do jakiego lekarza powinienem pójść i poprosić o diagnozę ale po prostu nie za bardzo pokazywać penisa jakiemuś mężczyźnie . czasem mam to gdzieś i tylko wpycham jądro na swoje miejsce a czasami * jak teraz * zastanawiam się czemu tak jest * podobno takie osoby są narażone na różnego typu guzy i raka * więc czytając o tym , nie wiem nadal czy jest to jakieś zagrożenie dla mojego zdrowia czy po prosu tak jest * z tego co wynika wyżej to podczas wytrysku mięśnie się kurczą co jest prawdą ale wiecie jak to jest ... nic nigdy nie wiadomo * jutro idę do specjalisty a jak dowiem się czegoś konkretnego i ważnego poinformuję was . pozdrawiam i sorki za taki długi wykład .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, panowie z *uciekającymi*/*wędrującymi* jądrami-* Uwaga! Koniecznie idźcie jak najszybciej do urologa! Nie bójcie się! Ja miałem taki sam problem i doprowadziłem się do takich tragedii, że 2 tyg temu musiałem podjać decyzję o usunięciu lewego jądra! Leczcie to jak najszybciej! Prawe jądro też mi schodzi do pachwin, moszna gdyby zanika [mięsień dźwigacz jądra się kurczy podobno] i boję się, że 2gie jądro też mi usuną, lub coś będą z nim grzebać, ale ludzie- warto cos z tym zrobić,niż doprowadzic do chorób! Czułem się tragicznie, słaby, osłabiony, kości i mięśnie gdyby *zanikały*, blady, jak wrak człowieka. Po operacji ok 7/10 dni czułem się źle, ale wolę nie mieć tego jądra, niz uciekające/wnętrostwo w wieku 20lat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem problem z jadrami wedrujacymi bylelm u roznych lekazy i dostalem pierscien elastyczny na jadra po miesiacu problem zniknal i do tego stosunek mam o wiele dluzszy i kontrolowany partnerka jest bardzo zadowolona .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja zlekcewarzylem uciekajace jadro nieprzejmowalem sie tym ale potem zaczelo drugie uciekac i poszedlem do lekarza ten chcial odrazu amputowac , ale ja ucieklem do domu, po okolo roku zaczal mi uciekac penis a jadra sa w moszni bardzo dziwnie to wyglada, i dzieje sie tak czasie stosunku , w momecie orgazmu, zamiast wytrysku znika penis, blagam pomocy co robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .chlopaki mialem cos takiego kilka lat temu najgorzej bylo z oddawaniem stolca bo zamiast kupy wychodzil penis i na jakis czas zalozyli mi takiego bypassa,bo niewiedzieli co jest grane.wkoncu skonczylo sie tak ze kazali robic petelke ze sznurka ktora zaciskalem za napletkiem i jak chcialem kupe to ciaglem za sznurek aby penis nie blokowal odbytu.mam juz 65lat i penis przestal uciekac ale wspolczuje tym którzy sie z tym problemem borykaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.ja myślę że nie musisz się tym przejmować w ogóle to się często zdarza ze oddaje się stolec w czasie stosunku czy orgazmu jak się osiągnie większą dojrzałość to nie będzie się to zdarzać , cierpliwości ale przyznaję ze nie jest to miłe zwlaszcza dla partnerki bo mi to się w sumie podobalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie aby uniknac tych wszystkich problemow , wystarczy przestac sie masturbowac bo to j est skutek uboczny samogwaltu , do reki wez szpadel i idz do pracy nawet za darmo , niebierz do reki penisa aby zrobic sobie chwilke przyjemnosci o il e mozna to nazwac przyjemnoscia, bo to cie zniszczy i doprowadzi do ruiny.wystarczy poczytac te wpisy powyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×