Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy to normalne? po zapaleniu jądra


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno mialem zapalenie jadra i prawdopodobnie najadrza. wybralem cala serie antybiotykow (20tab.) obrzek i bol ustapily ale nurtuje mnie jedno. Odczuwam tak jakby dyskomfort, taki tepy lekki bol(w sumie to nawet nie jest bol tylko takie nieprzyjemne uczucie) , czuje ze to jadro *jest* mam tez twarde powiekszone( z tego co przypuszczam) najadrze, takze niedawno wznowilem stosunki i podczas wytrysku *czuje* jak sperma przedpostaje sie z jadra i podaza dalej. moze to dziwne ale takie mam odczucie. czy to jakies niepokojace objawy czy poprostu po zapaleniu tak wlasnie jest?? jesli to normalne objawy to po ilu mniej wiecej one mina. dodam ze to utrudnia troche moje zycie sexualne i codzienne obowiazki. Bardzo prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Najlepiej udać się na konsultację do lekarza. Ból może jeszcze występować. Można doraźnie przyjmować leki przeciw bólowe. Trzeba jednak wziąć pod uwagę powikłania zapalenia t.j. ropień jądra, przewlekłe zapalenie najądrza oraz bezpłodność. Nie znaczy to, że na pewno muszą one w tym wypadku wystąpić ale zawsze trzeba dolegliwości różnicować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niepokoi mnie to twarde najądrze... czy jest mozliwe zeby np po zapaleniu pojawily sie zylaki powrozka nasiennego albo wodniak...juz nie wiem co myslec. ale juz niedlogo mam kontrole to dowiem sie wszystkiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem minowicie spuchnięte nasieniowody lewego jadra ktos wie czym to moze byc spowodowane nie boli tylko towarzyszmy mu dziwne uczucie powiedzmy opuchlizna do porownania miedzy jednym a drugim nasieniowodem powiedzmy powiekszone lewe 3x takie jak prawe co to moze byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem już 2 raz mam stan zapalny jąder i całego worka worek zrobił się piększ i jądra też i czuje nie raz takie klucie w 2 jądra i takie pulsowanie:-(:-( nie wiem od czego to jest naprawdę :-( czuje też taki ból okolic brzucha i miałem gorączkę od czego to może byś proszę o pomoc naprawdę boję się :-( zrobiłem badania krwi i moczu czekam na wyniki :-( do czego te obiawy mogą doprowadzić ??? np ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×