Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem z erekcją w młodym wieku


Gość Hejm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie.Mam zaledwie 29 lat ale juz zaczynam dostrzegać u siebie problemy z erekcją.Penis na pewno nie jest tak pobudliwy jak miałem 20 lat. Czesto aby doprowadzić go do stanu podniecenia muszę pomagac sobie ręką. Czy to mogą być początki imptencji? Nie chcę w tym wieku juz chodzić do lekarza oraz brać viagry ;/
Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak ruchu, mało sportu, mało bodźców zewnętrznych, depresja - lub najzwyczajniej w świecie taka Twoja uroda. Zacznij się ruszać na początku, wyjdź do ludzi, zmień dietę. Poczytaj sobie o korzystnym wpływie żeńszenia i innych środków na te sprawy. Zacznij żyć i jeżeli nie przyniesie to efektów to zacznij bardziej się nad tym zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn może być wiele, na czele z poważnymi chorobami. Lepiej tego nie lekceważyć i przebadać się gruntownie pod tym kątem.
Wiele osób się wstydzi takich problemów, ale tak naprawdę nie ma czego. Lepiej działać niż się męczyć i pogrążać w kompleksach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję panowie za odpowiedzi. Mam w pracy trochę stresu ale czy stres rzeczywiście mógł spowodować u mnie takie problemy z erekcją? NIe sądziłem,że może mieć to aż taki duży wpływ na to ;/ Odżywiam się zdrowo oraz staram się również sporo ruszać tak więc problem raczej nie jest w tym. Widziałem,ze reklamuje się obecnie wiele środków na erekcję ale sczerze powiedziawszy to się nie orientuję co mogłoby być skuteczne.
Nie chcę jeszcze iść do lekarza. Jutro idę sobie zrobić jakieś podstawowe badania. Zamierzam sobie przebadać tarczycę oraz testosteron . Coś byście jeszcze dodali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory w takich sytuacjach gdy wiedziałem, że będzie fikumiku, to brałem man power lub penis complete. Jeden i drugi środek działają na poprawę potencji, siłę i długość erekcji. Orgazm też jest mocniejszy. Zażywać zwykle trzeba na kilkadziesiąt min przed stosunkiem. Dlatego dobrze, jeżeli masz stałą partnerkę która Ci się nie wywinie - że zażyjesz a tu nici.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest dostępny w aptece? Nie wiem. Sam zwykle zamawiam go przez net. Jest taniej i nie trzeba udawać przed farmaceutom.
Myślę, że wizyta u lekarza też jest wskazana. Tylko gdzie z tym iść? Rodzinny, seksuolog, psycholog, urolog?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×