Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Tabletki powiększające biust


Gość mikolina

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Czy któraś z Was powiększała może biust tabletkami? Sama zastanawiam się nad tym ale z drugiej strony zastanawiam się czy jest to skuteczne. Obecnie mam na oku tabletki Perfect Bust. Na ceneo mają dość dobre opinie.Może któraś z Was miała z nimi do czynienia? Czy tabletki są skuteczne? Ile mniej więcej trzeba je brać?

I czy efekt utrzymuje się już po zakończeniu czy trzeba powstarzać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je przyjmowałam. Powiem Ci, że efekt jest ok. Oczywiście nie powiększysz tym biustu jak operacją ale powinnaś być zadowolona bo piersi są większe, bardziej jędrne oraz prezentują sie korzystniej. Mi na tym właśnie zależało bo po porodzie nie przentowały się zbyt korzystnie. Musisz brać je 3 miesiace i to regularnie dzień w dzien bo może nie być efektów ( na forach dziewczyny polecają na to uważać). Ja brałam PerfectBust prawie rok temu i również zastanawiałam się czy efekt się utrzyma. Powiem Ci, że tak. Biust sie nie zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze miałam ten krem z serii. Kupowałam cały zestaw na 3 miesiące brania i dostałam do niego krem Perfect Bust gratis jako dodatek. Fajny bo ładnie nawilżał skórę i wygładzał biust ale nie powiedziałabym,że ma jakieś działanie powiekszające. Tabletki tak ale krem raczej Ci biustu nie powiększy. Stanowi jednak bardzo przyjemny dodatek. O piersi trzeba w końcu tak samo dbać jak o reszt ciała a niestety wiele dziewczyn o tym zapomina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×