Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wyciek nasienia podczas oddawania kału


Gość SNOO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Mam 27 lat i zwracam się z prośbą o poradę, mianowicie raz na jakiś czas (2-3 miesiące) podczas oddawania kału następuję jakby *zakorkowanie* przewodu moczowego i wyciek spermy...odczuwam jakby kłucie, parcie w okolicy miejsca przewodu łączenia moszny z penisem...następnie przez następny tydzień odczuwam dyskomfort a czasem pieczenie podczas oddawania moczu...nie mam również ochoty na seks, a jeśli dochodzi do zbliżenia orgazm przychodzi szybko i w nieprzyjemnie piekący sposób...po jakimś czasie objawy mijają...ale od jakiegoś czasu cały czas odczuwam dyskomfort podczas oddawania kału...po wyjściu z toalety odczuwam jakby napięcie całego przewodu moczowego... ..chciałbym zaznaczyć że dwa lata temu miałem kamień nerkowy który wydaliłem w tradycyjny sposób...od tamtego momentu mam w sumie te problemy... pozdrawiam i czekam na jakąś odpowiedź lub poradę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym problemem na pewno należy skontaktować się bezpośrednio z lekarzem. Taki objawy jak Pan opisuje mogą świadczyć o zapaleniu cewki moczowej. Z uwagi na wcześniejszą kamicę nerki pewnie należałoby wykonać kontrolne USG jamy brzusznej, badanie ogólne moczu być może z posiewem. O wszystkim musi zadecydować po badaniu lekarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne tylko ze bez bólu i dyskomfortu poprostu podczas oddawania kału gdy bardzo *napieram* zeby pomoc organizmowi w wydaleniu wycieka mi troche nasienia czasami niewiele jak i calkiem sporo ? co to moze byc mam 21 lat i zednych problemow z nerkami i przewodem moczowym tak sądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że mineło już sporo czasu, ale wiem też jaki to problem. Pisze bo miałem to przez ok 6 lat, w tej chwili lecze się (ok.3 miesiące) i już prawie wszystko wróciło do normy. Dodam, że lecze się homeopatycznie bo *zwykli* lekarze rozkładali ręce. Wam radze to samo. Im szybciej lym lepiej. Jeśli ktoś chce moge podać nazwe leku, który mi pomógł, ale lepiej żeby lekarz sam dobrał potencje i dawkę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tez walczę z tym problemem od kilku lat,obeszłem wszystkich lekarzy urologów w Koninie żaden mi nie ptrafił pomóc.Wszystkie wyniki jakie robiłem wychodziły pozytywnie że jest Ok,ale problem jest do dziś. Łukasz jak byś mógł coś więcej napisać o soim leczeniu i podał nazwę tego leku.Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 47 - latek

Dorośli panowie , mam to samo jak wyżej , też bez bólu ale te wycieki pojawiają się tylko po dłuższym braku seksu (ok . miesiąca ) . Czy Wy też tak macie ? To chyba kobieta jest lekiem jak na wiele innych schorzeń . Więc na podbój .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tez mam takie cos bez pieczenia bez bolu poprostu przy dluzszej przerwie sexu podczas oddawania kalu i napinaniu sie wyleci jakas czesc spermy Czytajac forum i wypowiedz 47latka to chyba tak juz poprostu jest nadmiar sie przelewa i tyle Od dzisiaj to olewam Chyba tak ma byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed lekami homeopatycznymi - to raczej magia a nie medycyna. Można się uwikłać w zagrożenia duchowe. Na powyższe problemy jako lekarz urolog zarekomendowałbym zwiększenie częstotliwości wytrysków nasienia - najlepiej w pochwie atrakcyjnej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,u mnie to wygląda tak samo ze podczas wypróżniania wycieka sperma, do tego mam uczucie gorąca *parzenia* żołędzia oraz swędzenie. Częste uprawianie sexu nie pomaga. Robiłem badania moczu, nasienia, wymaz z cewki i żołędzia nic nie wykazało. Badania w kierunku grzybów i bakterii tlenowych i beztlenowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×