Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle pleców i zawroty głowy po jedzeniu


Gość Suz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

od pół roku zmagam się z bólami pleców w odcinku piersiowym oraz uczuciem zakwasów w odcinku lędźwiowym po jedzeniu. Do tego dochodzą zawroty głowy, głównie przy poruszaniu się. Przed pojawieniem się objawów zmagałam się z kompulsywnym objadaniem się, które "nadrabiałam" intensywną, 2 godzinną jazdą na rowerze stacjonarnym codziennie przez dobre 3 miesiące. Teraz dolegliwości utrzymują się pomimo braku objadania się, pojawiają się nawet po małym posiłku. Czasem budzę się i od rana mam uczucie ciągnięcia w lędźwiach. Zdarza się, że doznaję uczucia niedowładu w nogach przez ułamek sekundy. Byłam badana przez neurologa, miałam rezonans magnetyczny odcinka lędźwiowego, który nie mówi o żadnych nieprawidłowościach. Moje samopoczucie jest na poziomie 0.

Proszę o diagnozę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Moze to refluks?Ja mam refluks I rowniez mam bole plecow glownie miedzy lopatkami po jedzeniu.Do tego podwyzszone tetno,zawroty i bole glowy.Bylam u lekarza i stwierdzil,ze to wlasnie od refluksu.Chociaz refluks mam juz od wielu lat i takich bolow  wczesniej nie mialam.Co do boli ledzwiowych to moze to cos ginekologicznego?Plecy moga bolec przy schorzeniach ginekologicznych,ale rowniez podczas owulacji.Skoro kregoslup ok,to moze umow sie do ginekologa zeby sprawdzic czy tam rowniez wszystko ok.A moze nerki?Robilas jakies badania?Krew?Mocz?USG?A moze to sa bole kostne spowodowane np niedoborem witaminy D?Warto tez to sprawdzic.O tej porze roku wiekszosc ludzi ma niedobor,a jesli niedobor jest duzy to wplywa fatalnie na samopoczucie.Bola kosci,glowa,czlowiek jest oslabiony.Powodow moze byc naprawde duzo.Zacznij od podstawowych badan.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Polecam wykonanie badań kręgosłupa. Ja przez wiele lat miałem problemy z kręgosłupem, ból promieniował do różnych innych części ciała, największy był ból pleców. Z racji że mieszkam za granicą, leczenie prowadziła niemiecka klinika https://avicenna-klinik.com/pl, którą mogę polecić za profesjonalizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×