Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz pod brodą


Gość Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem kobieta, mam 37 lat. Okolo 3 tygodnie temu, pod moja broda wyczulam dziwnego rodzaju guzka. Jest to guzek o srednicy mniej wiecej 2cm. Nie mam pojecia co to moze byc i bardzo mnie to martwi. Nie spotkalam sie z podobnym przypadkiem w internecie. Dodam, ze towarzyszy tez temu wysypka ktora obejmuje obszar pod nosem, na okolo ust oraz brode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też coś takiego zaraz pod brodą...Masz ciężki kaszel.. Pare misięcy temu też ten guzek się pojawił ale był mały i nie bolał a teraz znacznie się powiększył i przy dotykaniu boli. Myśle że to coś z chłonnymi lecz ten guz jest na środku i tuż pod brrodą. Mam 15 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też coś takiego zaraz pod brodą...Mam ciężki kaszel.. Pare misięcy temu też ten guzek się pojawił ale był mały i nie bolał a teraz znacznie się powiększył i przy dotykaniu boli. Myśle że to coś z chłonnymi lecz ten guz jest na środku i tuż pod brrodą. Mam 15 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam zgrubienie pod brodą, tak na środku. Mam problem z połykaniem śliny, czuję jakby delikatny opór... co to jest? Zęby mam wyleczone choć ostatnio z 3 miesiące temu mialam leczenie kanałowe 7 na dole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 14 lat wczoraj rano zauważyłem guz pod brodą ma średnicę ok. 2cm i bardzo boli, nie zauważyłem żadnych innych objawów, nikt mnie nie uderzył, boje się bardzo . Cy to morze być nowotwór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj taki guzek wyskoczył z nikąd nagle jak siedziałem w pracy przy komputerze i podpierałem brode ręką to w pewnym momencie zaczęła Mnie boleć i wymacałem ten guzek. W sumie zastanawiam się czy to nie wina któregoś górnego zęba bo miałem mieć kanałowe ale od prawie pół roku chodze z *opatrunkiem* na zębie i nie narzekałem na ból czy coś... wszystko wyglądało ok więc nie wiem czy to na pewno tego wina... teraz jak będe miał chwile czasu to udam się do dentystki, ale może ktoś ma inne pomysły czego to może być wina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tez taki problem dzis rano sie podparlam I poczulam bul taki jakbym miala siniaka pod broda. Sprawdzilam to I okazalo sie ze mam wlasnie taki maly guzek. Do tego jestem przeziembiona I mam zimno :/ nie Wiem o co z tym guzkiem chodzi. Czy ktos wie od czego to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam coś takiego, z tym, że pojawia się i znika. Pojawia się gdy jestem przeziębienia, potem jest już wogóle nie wyczuwalne. Kiedys powiedzialam swojej pani doktor o tym to powiedziala ze cis moze ze sliniankami ale zadnych zmian tam nie ma bo miałam usg robione także myślę że to związane jest z przeziębienie dodam że również mam teraz opryszczke pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam coś takiego od 6 tygodni, czasem lekko boli przy przełykaniu, a czasem nie, czasem też znika całkiem no i też czasem boli mnie dolna czwórka, nie wiem czy to od tego, a no i jeszcze mam jakby katar ale nie w nosie tylko wszystko leci do gardła, byłem u lekarza z 3 tyg temu to powiedział że nic tam nie ma i mam płukać gardło jakimś syropkiem który w sumie nic nie dał 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×