Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Obustronne żylaki przywrózka nasiennego


Gość grz 89

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanko.zrobilem sobie prywatnie badanie usg jader i wyszlo ze mam zylaki obustronne .poszlem z tym do urologa a ten to zobaczyl a takze mnie zbadal i powiedzial ze tam nic niema a jakos na wydruku je widac.co mam robic? lewe jadro mnie w nocy ostatnio boli albo przy dotyku i to po lewej stronie tylko ze to kiedy mu sie to uwidzi.dodam ze mialem wczesniej operacje tez na to ale po prawej stronie.dodam jeszcze ze wczesniej po masturbacji mnie nie bolalo a jak to jakis czas temu zrobilem to wlasnie mam takie dolegliwosci.moje pytania sa takie: 1 co mam zrobic jak lekarz powiedzial ze jestem zdrowy i odeslal mnie,2 czy moze to byc jakis rak bo jak dotykam tych zylek z tylu jader to czuje dziwny bol .3 dlaczego tak czuje.4 czy moze to boli od czestej masturbacji? 5 co robić żeby z nocy nie bolalo albo ogolnie ?moze jakies leki albo cus niewiem co z tym zrobic.pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli urolog powiedział, że wszystko jest w porządku to tak jest, nie ma się Pan czego obawiać (np. tego, że jest to rak). Ewentualnie może Pan jeszcze w tej sprawie (jeśli bóle Panu rzeczywiście bardzo dokuczają) skonsultować się z innym urologiem. Opisywane przez Pana dolegliwości mogą sugerować żylaki powrózka nasiennego. Na ból nie powinno mieć wpływu masturbowanie się. Można doraźnie w czasie bólu zażyć tabletkę przeciwbólową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×