Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Tabletki na powiększenie piersi


Gość donna

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie kieruję do osób, które takie tabletki brały i mogą opisać doświadczenia. Jakie brałyscie i ujaki był efekt? Zastanawia mnie czy tabletki, które są reklamowane dzialają i czy może być jakiś efekt. Nie nastawiam sie na powiekszenie operacyjne, zalezy mi głównie na powiekszeniu jędrności ( niestety ale z wiekiem grawitacja działa...). Czy takie tabletki zawierają jakies hormony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hormony są na receptę, tak wi ec na pewno nie znajdziesz ich w tabletakch. Jeśli są to do;brej jakosci naturalne tabletki to będa bezpieczne.Efekt tak naprawdę zalezy od wbranej osoby i od tego na jakie tabletki się zdecydujesz. Sama brałam Perfect bust i doświadczenia mam pozytywne. Początkowo wydawało mi się,ze to pic na wodę i nic poza operacją nie jest w stanie powiększyć mi biustu jednak po całej kuracji zmieniłam zdanie bo biust znacznie się ujęrnił Powieszenie również było ( ok 1 rozmiar). Zawsze miałam kompleksy na punkcie małego biustuNadal trochę mam ale nie takie jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, w moim przypadku nawet nie chodzi czy biust jest mały czy nie, ale jest po prostu obwisły i śrendio mi się to jednak podoba. Wczesniej był o wiele ładniejszy a obecnie mam z tego powodu spory kompleks. Na zabieg na pewno nie zdecyduję się poniewz jestem przeciwna tego typu zabiegom i ingerencji ale łudze się,że może coś da się uzyskać takimi włąśnie tabletkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj. Tak jak pisałam efekt zalezy od tego jak sama zareagujesz, ale moim zdaniem warto. Niż potem zastanawiać się czy to działa czy nie. Zresztą tabletki sa tańsze od niejednego reklamowanego serum a moim zdaniem działanie mają o wiele lepsze. Sama poza tym z tabletkami perfect bust ( kupowałam 3 opakowania naraz bo było taniej) dostałam w gratisie jeszcze ich balsam do biustu i mogę z pełnym przekonaniem stwiefdzić,że kosmetyk pierwsza klasa bo fajnie nawilżył wygładził .Wczesniej miałam serum Joanny Krupy z esotiq ale to jest lepsze. Nie porownując juz do tych serów za 10 zł z eveline 😛 Na które nie wiem kto się nabiera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to serum eveline i do biustu i do tylka na cellulit. Nie wiem na co sie nastawiałam ale prawie jestem na ukończeniu i nie działa. Jest tak jak piszesz. O tabletkach slyszałam, ale jeszcze nie brałam. Może w sumie spróbuję ;) Niestety też decha ze mnie bo rozmiar B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz rozmiar B to nie narzekaj bo nie jest jeszcze tak źle.Sama miałam rozmiar A jak zaczełam powiekszanie tabletkami.Udało mi się powiekszyc własnie do B i dla mnie mega róznica. Wiadomo,ze chciałabym mieć C czy D, ale chyba sie nie da. Dodam jeszcze,ze dziewczyny nie ma co oszczędzać na tabletkach. Lepiej jest dopłącić i kupić sobie lepsze co wiem z własnego doświadczenia.Jeszcze jak byłam na studiach 10 lat temu kupiłam sobie tabletki z koleżanka z allegro.Takie tanie i obie brałyśmy i nie wiedziałyśmy efektów. No i obie się zrazilyśmy do takich eksperymentów. Pod wpływem innego topiku na forum w zeszłym roku postanowiłam spróbować sobie innych, tym razem z wyższej pólki Perfect Bust i jestem o wiele bardziej zadowolona.Efekt był, przynajmniej w skłądzie zawierają skladniki, tkóe rzeczywiście ujędrniają i powiekszaja. A nie jedynie sam cukeir.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×